Advert
SİYASET
Giriş Tarihi : 18-02-2020 21:21   Güncelleme : 18-02-2020 21:50

Engin Özkoç KRT TV'de yine Cumhurbaşkanını hedef aldı

Engin Özkoç KRT TV'de yine Cumhurbaşkanını hedef aldı

CHP Grup başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, bu kez KRT Televizyonunda Cumhurbaşkanına yüklendi. AKP Genel Başkanı Erdoğan için "enkazını kaldıracağız" sözünü kullanan Özkoç, bu akşam canlı yayında, "darbelerin arkasındaki isim Erdoğan'dır." sözünü kullandı. Erdoğan'ın korku imparatorluğu yarattığını iddia eden Engin Özkoç, FETÖ'nün firari imamı Adil Öksüz'ü ortadan kaybeden kişinin de Erdoğan olduğunu ileri sürdü. Sakarya Milletvekili Özkoç şöyle konuştu: 

"KORKU İMPARATORLUĞU YARATTI,

DARBELERİN ARKASINDAKİ İSİM ERDOĞAN'DIR"

"Cumhurbaşkanı bu ülkede korku imparatorluğu yarattı. Yeniden iddia ediyorum; darbelerin arkasındaki isim Erdoğan'dır.  Gerçek vatanseverler Zekeriya Öz'ün talimatı ile cezaevine atıldı. Öz'ün arkasında duran kişi de Erdoğan'dır. TC yi yönetemeyeceğini ifade ederek istifa etmeliydi. 

"20 TEMMUZ'DA DARBE YAPILMIŞTIR"

Tüm kadroları tahsis eden de Erdoğan'dır. PKK terör örgütü derken TC nin hakimlerini sınırda toprağın üstünde oturtan, valilere 'onlara dokunmayın' emrini veren de kendisidir. Şu anda AKP Genel Başkanı tarafından 20 Temmuz'da darbe yapılmıştır. O süreç halen devam ediyor

"ADİL ÖKSÜZ'Ü ORTADAN KAYBEDEN DE KENDİSİDİR"

Adil Öksüz çırılçıplak tutulup bir emirle onu giydirip ortadan yok eden de Erdoğandır. FETÖ nün siyasi ayağının kim olduğu, örgütün kimlerce beslendiği, dersanelerin kurulduğu, olimpiyatların finanse edildiği çok net ve açıktır. Asıl bu konuda yargılanması gereken bu kişilerdir. 

Vicdan muhasebesi yapmak lazım.. 

"ŞEHİTLER İÇİN TOPLANAN YARDIM PARALARINI HAZİNEDE KULLANDI"

Sokağa çıkıp 'bu vatanı koruyun' derken, şehitler için toplanan yardım paralarını hazinede kullanan da kendisidir. Biz TC nin cumhurbaşkanının bağımsız ve tarafsız olması gerektiğini savunuyoruz. Yeri geldiğinde bağımsız, yeri geldiğinde AKPli görünemezsiniz... Tek başına ülkeyi yönetme hakkını kimse size vermeyecek ve sonlandıracaktır."

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA