Advert
SİYASET
Giriş Tarihi : 01-05-2020 21:24   Güncelleme : 01-05-2020 21:28

Engin Özkoç: Ahmet Hakan'ın CHP'ye akıl vermesinden bıktık

Engin Özkoç: Ahmet Hakan'ın CHP'ye akıl vermesinden bıktık

CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya milletvekili Engin Özkoç, Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan'ın CHP'ye akıl vermesinden bıktıklarını söyledi.

Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, bugünkü köşesinde CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel'in siyaseti sertleştirdiğini yazdı.

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Hürriyet gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan'ın "Özgür Özel’in siyaseti sertleştirmesi CHP’nin ne işine yarayacak?" yazısına yanıt olarak "Siyaseti sertleştiren Özgür Özel değil, sizin yalan, gerçekleri gizleyen gazeteciliğiniz" dedi.

Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan'ın CHP ile ilgili yazısına Engin Özkoç'tan yanıt geldi. CHP Sakarya Milletvekili ve Grup Başkanvekili Engin Özkoç, "Ahmet Hakan’ın CHP’ye akıl vermesinden de bıktık!" dedi.

Ahmet Hakan'ın "Özgür Özel’in siyaseti sertleştirmesi CHP’nin ne işine yarayacak?" başlıklı yazısının ardından Twitter'dan açıklama yapan Özkoç, "Akıl verme, gazetecilik yap kardeşim, zaten gazeteciliği iyi yaparsan bu vatana bir Cumhurbaşkanı’nından bile büyük hizmet etmiş olursun. Siyaseti sertleştiren Özgür Özel değil, sizin yalan, gerçekleri gizleyen gazeteciliğiniz" ifadelerini kullandı.

Kaynak Yeniçağ

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA