Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 04-09-2020 04:33   Güncelleme : 04-09-2020 05:10

Emekli gazeteci Fatma Sak'ın doktor kardeşi koronaya yakalandı

Emekli gazeteci Fatma Sak'ın doktor kardeşi koronaya yakalandı

Sakaryalı emekli gazeteci Fatma Sak'ın doktor kardeşi koronaya yakalandı. Gelişmeyi sosyal medya hesabından duyuran Fatma Sak, salgına karşı tedbirsiz davrananlara da sitem etti. Sak, şunları yazdı:

"SONUÇ POZİTİF ÇIKTI"

"Dedim ya bu gece uzun olacak... Öyle oldu....

Rabbim hayırlısını böyle istedi. Misafirler bizi çok sevdi. Bu imtihanı da atlatacağız Allahın izniyle.

Canım cananım iki gözüm nurum doktor kardeşim Covid-19 şüphesi ile test sonuçlarını bekliyorduk. Sonuç pozitif çıktı. RABBİM neylerse güzel eyler.... Ya şafi ya şafi ya canım kardeşim.

Şimdi gelelim asıl meseleye.... Onlar sağlık ordusu sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca ile birlikte bir yola çıktılar. İnsanları yaşatmak için canlarını hiçe saydılar. Aylardır eşlerine çocuklarına hasret kaldılar. İnsanlar ne yapıyor. Bunun vebalini nasıl ödeyeceksiniz. Bunca emeği zayi etmenin hakkını nasıl ödeyeceksiniz. Hiç mi vicdanınız yok. Hala bir boş vermişlik, hala bir bana bir şey olmaz söylemleri, hala düğün dernek, laylaylom...Siz hala neyin rahatlığını yaşıyorsunuz anlamış değilim...

Hayat devam ediyor edecektir.

Kızıyorum maskesiz gezenlere, kurallara isyan edenlere kızıyorum, alınan her karara baş kaldıranlara kızıyorum, siz insanoğluna kızıyorum...

Belki her gün bir doktor Covid-19 oluyor. Ama siz bunun farkında değilsiniz... Doktor ordusunun içinde kardeşim de var... Duyarsız insanoğlu sebebiyle şimdi virüsle mücadele edecek...."

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA