TÜRKİYE GÜNDEMİ
Giriş Tarihi : 11-03-2022 10:35   Güncelleme : 11-03-2022 10:35

Ekibinizin Performansını ve Sadakatini Arttıracak En Etkili Yöntem: Kurumsal Hediye

Ekibinizin Performansını ve Sadakatini Arttıracak En Etkili Yöntem: Kurumsal Hediye

Bir çalışanın gösterdiği performans şirketin tamamının başarısına etki eder. Ancak her çalışanla ayrı ayrı ilgilenmek pek mümkün olmuyor. Bu sebeple pek çok şirket zaman zaman çalışanları için kurumsal hediye kutuları hazırlayarak onların motivasyonlarını yükseltmeyi amaçlıyor.

Şirketlerin çalışanları için hazırladıkları bu hediyeler onların kendilerini değerli hissetmelerini sağlıyor. Bu küçük jest de çalışanların motivasyonuna olumlu yönde etki ediyor.

Çalışanlarınızın mutlu olması verimliliği arttırıyor. Böylelikle şirketinizin performası da olumlu yönde artıyor ve sektörde başarılı adımlar atmanızı sağlıyor.

Diğer taraftan şirketlerin çalışanları için hazırladığı hediyeler ekibin sadakati üzerinde de büyük oranda etkili. Kendini değerli hisseden çalışanların şirkete olan bağlılıkları artıyor. Böylece emek verdiğiniz çalışanlarınız ile uzun yıllar çalışmanız mümkün oluyor.

Muhiku’nun profesyonelce sunduğu kurumsal hediye hizmetiyle ekip arkadaşlarınızın performansını ve sadakatini arttırabilirsiniz. Yılbaşı, Kadınlar Günü, şirket yıl dönümü gibi özel zamanlarda şirket kültürünüzü yansıtan hediyelerle onlara kullanışlı ve şık hediyeler verebilirsiniz.

Ayrıca terfi eden, yeni işe başlayan ve doğum günü olan çalışanlarınıza da bu hediyelerle ne kadar özel olduklarını gösterebilirsiniz. Böylece çalışanlarınız şirketinizde yalnızca maaşlı bir personel gibi hissetmeyecekler. Onlar kendilerini şirketin bir parçası olarak göreceklerdir.

Ekibinizin verimliliğini ve sadakatini arttırmak için Muhiku’nun kurumsal hediye ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal Hediye Kutusu Hazırlarken İşinizi Kolaylaştıracak 3 İpucu

Çalışanlarınıza, iş ortaklarınıza ve müşterilerinize güzel bir jest yapmak istiyorsanız sizin için hazırladığımız küçük ipuçlarından faydalanabilirsiniz. Tek bir hediyelikten ziyade birden fazla hediyeliği bir araya getirerek onlara benzersiz bir hediye deneyimi yaşatabilirsiniz.

Ayrıca bu dopdolu hediye kutusu sayesinde hiçbir masraftan kaçmadığınızı ve ne kadar bonkör olduğunuzu da gözler önüne serebilirsiniz. Diğer taraftan bir taşla iki kuş vurarak şirketinizin reklamını da yapabilirsiniz. Böylece yeni müşteriler kazanabilir ve yeni ortaklıklar kurabilirsiniz.

O halde Muhiku ile kurumsal hediye kutusu hazırlarken işinizi kolaylaştıracak ipuçlarına geçelim.

1.        İşlevsel Hediyeliklere Öncelik Verin

Kullanışlı hediyeler diğer hediyelere nazaran daha akılda kalıcıdır. Özellikle profesyonel ilişkilerde bu tarz hediyelere öncelik vermek son derece kıymetli. Çalışanlarınızın,  partnerlerinizin ve müşterilerinizin iş hayatında ya da gündelik hayatta kullanabilecekleri hediyelerle oluşturacağınız armağanlar çok daha etkili olacaktır.

Örneğin, hazırlayacağınız hediye kutusu içinde; çay, kahve, kupa, French press, ajanda ve kalem gibi ürünlere yer verebilirsiniz. Basit ama kullanışlı olan bu hediyeler bir araya geldikleri zaman bir bütünlük oluşturabilir ve onlara iş hayatında eşlik edebilirler.

2.        Şirketinize Özel Bir Hediye Tasarlayın

Çalışanlarınız, partnerleriniz ya da müşterileriniz için hazırlayacağınız hediyelerde şirket logonuzu kullanabilirsiniz. Böylece hediyenin tamamen şirketinize özel olmasını sağlayabilir ve hediyenin sahiplerinin bu küçük jesti hatırlamasını sağlayabilirsiniz.

Örneğin, Muhiku’nun kurumsal ekibiyle iletişim kurduğunuzda böyle bir istekte bulunabilirsiniz. Belli ürünlerin ve hediye kutusunun üzerinde şirket logonuzun kullanılmasını isteyebilirsiniz. Bugün, 2000’den fazla şirket Muhiku kutularıyla şirket logolarını birleştirerek şirket özelinde bir hediye kutusu oluşturuyorlar. Siz de bu profesyonel hizmetten faydalanan şirketlerden biri olabilirsiniz.

3.        Kaliteden ve Şıklıktan Ödün Vermeyin

Basit ve sıradan seçimler çalışanlarınızda, müşterilerinizde ve iş ortaklarınızda ucuza kaçtığınız izlenimi oluşturabilir. Bu sebeple son derece şık ve kaliteli seçimler yapmaya özen göstermelisiniz.

Bunun için pahalı seçimler yapmanıza lüzum yok. Uygun fiyatlı şık parçalarla son derece kaliteli ve göz hoş gelen hediyeler hazırlayabilirsiniz. Yine Muhiku’nun profesyonel ekibi sizin için en kaliteli ve en şık parçaları bulacakları için işinizi büyük oranda kolaylaştıracaklardır.

Kurumsal hediye kutusu hazırlarken bu üç ipucuna dikkat ettiğiniz takdirde şirket kalitenize yakışan bir jest yapabilirsiniz. Yaptığınız bu kaliteli jestle sektörde adınızdan söz ettirebilir ve şirketinizin bilinirliğini arttırabilirsiniz.

Muhiku ile Kargo ve Kurye Bedeli Ödemeden En Güzel Hediyeyi Alın!

Aranızda kargo ve kurye bedeli ödemekten hoşlanmayan var mı? Eminiz bu soruyu okuyan herkes buna “ben!” diye yanıt vermiştir. Size kargo ve kurye bedeli ödemeden sevdiklerinizi mutlu edebileceğiniz bir adres vericez.

Muhiku, sevdikleriniz için seçtiğiniz o benzersiz hediyeler için sizden kargo ve kurye bedeli almıyor. Birçok firma kargo alt sınırını 150 TL olarak belirlerken Muhiku’nun ücretsiz kargo ve kurye alt sınırı yalnızca 79 TL!

Üstelik Muhiku bu avantajlı hizmetinin yanı sıra aynı gün kargo ve özel kurye ile teslimat hizmetleriyle de dikkat çekiyor. İstanbul içi siparişinizde seçtiğiniz hediyenin sipariş verdiğiniz gün adrese ulaşmasının keyfini yaşayabiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken tek şey siparişinizi saat 12.00’a kadar oluşturmak. Çünkü 12.00’dan sonra verilen siparişler bir sonraki iş gününde teslim ediliyor.

İstanbul dışındaki siparişlerde ise aynı gün kargo hizmeti uygulanıyor. Bu hizmette de saat 14.00’a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim ediliyor. 14.00’dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki iş gününde kargoya veriliyor.

Yani Muhiku ile hem ücretsiz hem de hızlı teslimatın keyfini yaşayabiliyorsunuz. Hem kargo bedeli ödeyip hem de günlerce kargo beklemek istemiyorsanız Muhiku’yu ziyaret edebilirsiniz: https://muhiku.com/

 

Hülya SÜRÜCÜHülya SÜRÜCÜ