Sakarya Kültür-Sanat
Giriş Tarihi : 29-11-2020 20:19

Dünyada her yıl 7 milyon kişi gripten ölüyor

Dünyada her yıl 7 milyon kişi gripten ölüyor

Dünyada her yıl 7 milyon kişi gripten ölüyor.

Covit19 dan bu yıl ölen sayısı bugün itibariyle 1,5 milyona ulaşmadı.Dolayısıyla gripten daha az yayılma göstermekte ve daha az tehlike arz etmektedir. Sadece korkutucu olması için grip türü gibi bir isim yerine yeni bir isimle çıkması gerekiyordu ve öyle oldu. Radyo frekansı ve mikrodalga yöntemiyle dünyaya yayıldı. 5G teknolojisinde ısrar edersek, daha nice tür virüsler bu yolla evinize girecek. Aşı mevzusuna gelince;

Dünyada milyonlarca insan aşılardan dolayı ölüyor. Aşıların hiçbiri güvenli olmadığı gibi ( çocuk aşıları başta olmak üzere) hepsi ileride ölümcül hastalıklara davetiye çıkarması için yapılan projeden ibarettir. Amaç ileride insanları hasta edip, ilaç satmaktır.

Mantıklı düşünün. Siz ilaç sektörünün sahibisiniz ve diyorsunuz ki çocuklarınıza aşı yaptırırsanız ileride hasta olmayacaklar.

Bu kendi ayağına sıkmak değilmidir. İlerde insanlar hasta olmazsa, ilaç sektörü nasıl para kazanacak.

Covit19 ve daha önceki virüslerde bir projedir. Normal gripten daha bulaşıcı yada daha öldürücü değildir. Sadece D vitaminiyle bile çözülebilecek basit bir hastalıktır. Öldürücü olan hastalara verilen ilaçlardır. Yapılan tomografi testleri bile normal bir ultrasondan yaklaşık 400 kat daha tehlikelidir. Evinde kendini karantinaya alarak ilaç kullanmayanların hepsi yaşıyor. Ama hastanelerde kalarak çok ağır ilaç verilerek tedavi edilmeye çalışanlar ise ölüyor.

Peki amaç ne. Tabiki de dünyaya korku salarak üretilecek olan aşılara zemin hazırlamak. Ayrıca bugüne kadar zorunlu olmayan aşıların, çocuk ve yetişkinlerde bundan sonra zorunlu olması için meclise kanun teklifi verildi bile.

Aşı sadece projenin ilk aşaması. Arkasından gelecekleri tahmin ediyorum ama burdan yazmak istemiyorum.

Büyük bir proje ve büyük bir yalanla karşı karşıyayız. Covit19 Çin de ilk çıktığında dünyaya korku salmak için sokaklarda aniden düşüp ölen insanların videoları vardı hatırlarsanız. Covit19 un gerçekten bu şekilde aniden öldürdüğünü kanıtlayan hiçbir belge yok. Amaç dediğim gibi sadece korku salmaktı ve başardılar. Ben herkese uyanın diyorum. Dünyanın oksijenini kesip (maske ile) hasta ediyorlar. Plastik tek kullanımlık kap kaşık bardak kullandırarak hasta ediyorlar. Uzaktan eğitim ile gözlerimizi hasta ediyorlar. Fiziki mesafe diyecek yerine sosyal mesafe kelimesini de bilinçli kullanıyorlar. Sosyal ilişkilerimizi bozmak istiyorlar. Tüm insanlığa sanki ölü toprağı serpilmiş gibi herkes herşeye biat ediyor. Bana kızacak olanlarda olacak, onada eminim ama önümüzdeki sene herkes dezenfektan ve kolonya kullanımından dolayı sedef ve egzamadan hastanelere koştuğunda hak vereceksiniz. Yada oksijensiz kaldığınız için akciğer sorunları, beyin kanamaları ve kalp krizleri geçirmeye başladığında hak vereceksiniz. İnanıp gerçekleri araştırmak ta size kalmış,

Bu adam yine saçmalıyor deyip geçmekte size kalmış.

Öyle bir zemin hazırlanmış, öyle inandırılmışız ki ;

Mesela kemoterapi görerek kanserden tamamen kurtulacağını zanneden insanlar var.

Hazır tavuk yiyerek beyaz et tükettiğini zanneden insanlar var.

Mısırözü yada ayçiçek yağının gerçekten yağ olduğunu zannedenler var.

Hazır yoğurt ve hazır ayranın sütten yapıldığını zanneden insanlar var.

Hormonlu meyve ve sebzeleri yiyerek sağlıklı yaşadığını zanneden insanlar var.

Ben bu insanlara hiçbirşey anlatamam zaten ama inşallah ufakta olsa bu yazımı okuyan biri araştırmaya başlar diye ümitvar olmak istiyorum.

Covit 19 un hemen bitmesini isteyenler medyaya yayın yasağı koysun yeter. 14 günde bitmezse ben burdayım.

Unutmayın ki dünyada binlerce hastalık olsada bu hastalıkların tek bir mikrobu vardır. O mikropta siyonizm dir.

Tabi sorulması gereken soru şu. Senin bildiğini yöneticilerimiz bilmiyor mu diyebilirsiniz.

Kusura bakmayın ama ben Türkiye'yi değil, dünyayı yönetenlerden bahsediyorum. Siyasetten anlamam

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA