Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 06-05-2021 18:23   Güncelleme : 06-05-2021 19:35

DNA testi açıklandı: Sakaryalı Berna'nın iki çocuğu...

DNA testi açıklandı: Sakaryalı Berna'nın iki çocuğu...

İmam nikahlı eski eşinden iki çocuk doğurduğunu, ancak eski eşi Mehmet Ateş'in o çocukları reddettiğini ve DNA testi istediğini ifade eden Sakaryalı Berna Balaban Esra Erol'dan yardım istemişti.

CANLI YAYINDA YÜZLEŞTİLER

Balaban ve imam nikahlı eski eşi bugün canlı yayında karşı karşıya geldi. Yüzleşen çift, karşılıklı suçlamalarda bulundu. Mehmet Ateş "ilk çocuk benden, ama ikinci çocuğun benden olduğuna dair şüphelerim var" derken, yayında DNA testi sonucu da açıklandı.

"ÇOCUKLAR BENDEN İSE BAKARIM"

Berna Balaban'ın imam nikâhlı eski eşi Mehmet Ateş "DNA testine göre iki çocuk benim çıkarsa bakımlarını üstlenirim" ifadelerini tekrarladı.

Yayına Mehmet Ateş'in kızkardeşi de katılırken, stüdyoda genç çift ve Mehmet Ateş'in kızkardeşi arasında gergin anlar yaşandı. 

ÇOCUKLAR MEHMET ATEŞ'TEN

ATV'de yayınlanan programın sunucusu Esra Erol DNA testi sonucunu açıkladı... Çocuklar Mehmet Ateş'ten çıktı. DNA testi sonucu açıklandığında Berna Balaban ve Mehmet Ateş arasında yine tartışma çıktı.

"İFTİRA ATTINIZ"

Berna Balaban "Bana 2 yıl boyunca iftira attınız. İkinci çocuk Mehmet Ateş'in değil dediniz. Ne oldu? Dediğim çıktı. İki çocuğum da Mehmet'inmiş..." diye konuştu.

GÖZYAŞI DÖKTÜ... GÖBEK ATMAK İSTEDİ

Sonuç açıklandıktan sonra gözyaşlarına hakim olamayan Sakaryalı Berna Balaban, stüdyoda göbek atıp oynamak istedi, ama sunucu Esra Erol "uygun olmaz" diyerek izin vermedi. 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA