Adapazarı
Giriş Tarihi : 26-11-2019 11:45

Dikkat! TEM Adapazarı kavşağı trafiğe kapanıyor

Dikkat! TEM Adapazarı kavşağı trafiğe kapanıyor

TEM Adapazarı’nda asfalt yenileme çalışması yeniden başlatıldı, TEM İzmit Doğu Kavşağı - Adapazarı Kavşağı arası, 7 Aralık 2019’a kadar her gün 21.00 – 06.00 saatleri arasında trafiğe kapalı olacak.

TEM İzmit Doğu Kavşağı – Adapazarı Kavşağı arasında yapılan asfaltlama çalışması bir süredir durdurulmuş ve çalışma bitmeye yakın yarım bırakılmıştı. Sapanca –Adapazarı arasında ulaşımda sıkıntı yaratan sıyrılmış asfaltla bırakılmış alan ve yol çizgilerinin olmadığı alan, kaza risklerini de beraberinde getiriyordu.

Gelen şikâyetler üzerine bu bölgeden beklenen haber geldi. Karayolları Genel Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, çalışmanın yeniden başlatıldığı duyuruldu. TEM Otoyolu Sapanca Kavşağı’ndan sonra Adapazarı Kavşağı’na kadar olan bölümde, eksik kalan alanda asfalt yenileme çalışmaları, 22 Kasım 7 Aralık tarihleri arasında devam edecek.

KGM’nin açıklamasına göre çalışma sırasında TEM İzmit Doğu Kavşağı – Adapazarı Kavşağı arasında her akşam 21.00 – 06.00 saatleri arasında TEM Ankara yönünde trafiğe kapatılacak. Çalışmaların 7 Aralık’a kadar bitirilmesi planlanıyor.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA