SİYASET
Giriş Tarihi : 23-07-2020 16:12   Güncelleme : 23-07-2020 16:46

Dikbayır suya madde karıştırılması meselesinin peşini bırakmıyor

Dikbayır suya madde karıştırılması meselesinin peşini bırakmıyor

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, "Hendek İlçemizdeki şebeke içme suyuna yabancı madde karıştırılması konusu hakkında ne gibi işlemler yapıldığını Adalet ve İçişleri Bakanlığına soru önergesi ile sordum.

Hendek halkı adına bu konuya müdahil olmalarını talep ettim. Konuyu yakından takip etmeye devam edeceğim..." açıklaması yaptı.

NE OLMUŞTU?

İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi, Mali İşler Başkanı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, geçtiğimiz haftalarda Hendek’te içme suyu şebekesinde meydana gelen kötü koku şikayetleri ile ilgili olarak açıklamalarda bulunmuştu. Dikbayır, “Hendek Belediyesinin su deposuna dışarıdan bir madde (Mazot) karıştırıldığı iddiaları tarafıma ulaşınca önce inanamadım, ancak sosyal medyada bile tartışılır hale gelen bu konu hakkında bilgi almak için Sakarya Valisi, İl Jandarma Komutanı ve Emniyet Müdürü ile görüşmeler yaptım. Hendek halkı adına süreci titizlikle ve dikkatle takip edeceğim. Hiç kimsenin, ama hiç kimsenin siyasi hesaplaşmasının ve itişip kakışmasının bedelini Hendek halkına ödetmesi asla kabul edilemez. Hendek halkı sizin siyasi oyunlarınızın piyonu değildir!” ifadelerini kullanmıştı. 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA