SİYASET
Giriş Tarihi : 26-02-2020 10:21

Dikbayır meclis kürsüsünden Sakarya'nın vekillerine böyle seslendi

Dikbayır meclis kürsüsünden Sakarya'nın vekillerine böyle seslendi

İYİ Parti Mali İşler Başkanı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, meclis kürsüsünden Sakarya milletvekillerine seslendi. Dikbayır şöyle konuştu:

"Savunma Bakanlığımıza bağlı Sakarya Arifiye'de bulunan, eski adıyla Tank Palet fabrikasını, bugünkü adıyla 1. ana bakım merkezinin özelleştirilmesini konuşacağız. Bu ülkenin kurumları yaz boz tahtası değil. Deneme yanılma yöntemleri ile işletilmez, özelleştirilemez. Eğer para lazımsa TRT yi özelleştirin. Vatandaşın hiç olmazsa elektrik faturaları hafiflesin. 

"EĞER MÜSADE EDERSENİZ..."

Başta Sakarya halkının oylarıyla bu koltuklarında oturan milletvekillerine sesleniyorum, eğer özelleştirmeye müsade ederseniz millilikten, yerlilikten, milliyetçilikten bahsetmeyin. Bugün bir kişinin değil, milletin vekili olun. En azından bunu bugün yapın.

"MİLLETVEKİLİ OLARAK DOĞMADIK"

Milletvekili olarak doğmadık, milletvekili olarak da ölmeyiz. Ama görev yaptığımız süre içinde adam gibi işimizi yapmış oluruz. Bu kürsüde yapmış olduğumuz yemine de sadık kalmış oluruz. Bu bir milli meseledir. Allah rızası için bir kez daha düşünün. Yarın bir gün çok daha büyük sıkıntı yaşarız. Buna müsade etmeyin"

HABER HÜLYA SÜRÜCÜ

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA