Advert
SİYASET
Giriş Tarihi : 23-09-2020 20:03   Güncelleme : 23-09-2020 20:57

Dikbayır, Haber Global'in canlı yayın konuğu oldu

Dikbayır, Haber Global'in canlı yayın konuğu oldu

İYİ Parti GİK üyesi ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, Haber Global'de yayınlanan "Kayıt Altında" adlı  Programa konuk oldu. Yayında Saynur Tezel'in sorularını cevaplandıran Dikbayır'a, 26. dönem CHP Milletvekili Dr. Dursun Çiçek, Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt ve 22. dönem Ak Parti Milletvekili Resul Tosun da eşlik etti. Programda "Mavi Vatan ve Lozan Anlaşması", "Adalar Lozan ile mi verildi?", "Ahmet Davutoğlu'ndan ittifak sürprizi"," İttifaklar partileri yıpratıyor mu?" ve "Cübbeli Hoca'nın İfadesi geç mi alındı?" gibi sorulara yanıt arandı. Dikbayır canlı yayında şunları söyledi:

"MİLLET BİZİ ÇAĞIRIYOR"

"Millet bizi çağırıyor sloganını kullanıyoruz. 11 il ve 70'e yakın ilçe gezmiştik. Yine gezmeye devam edeceğiz. Vatandaşı dolaşırken, notlar alıyoruz. Dertlerini dinliyor, taleplerine kulak veriyoruz. Milletin genel başkanımızı çağırdığını duyduk. Balkonlardan, sokaklardan bağırdılar. Bu gezilerde EYTlilerden, İstanbul Sözleşmesinden, Kadın Hakları ve Doğa'dan talepler geldi. Gayet memnunuz. İttifak konusuna gelince; zaman neyi gösterir bakalım, yaşayıp göreceğiz. 

"MEMLEKETTE ÇİFTÇİLİK BİTTİ"

Biz milletin vekiliyiz. Milletten gelen talepleri meclise getirmekle yükümlüyüz. Biz Tarım Bakanını çok eleştiriyoruz. Memlekette çiftçilik bitti. Üretme kabiliyetimizi kaybediyoruz. Kimse farkında değil. 2018 deki rakamlarla bakın, bu yılki rakamlara bakın"

HABER HÜLYA SÜRÜCÜ

 

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA