Advert

Advert

Advert
SİYASET
Giriş Tarihi : 12-03-2021 14:13   Güncelleme : 12-03-2021 14:29

DEVA Partisi'nden Saadet Partisi'ne Ziyaret

DEVA Partisi'nden Saadet Partisi'ne Ziyaret

DEVA Adapazarı İlçe Başkanlığı Ziyaretlerine devam ediyor…

DEVA Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Ömer Aktaş ve yönetimi, bu haftaki ziyaretlerini hız kesmeden devam ediyor…

Genel Başkanlığı’nı Ali Babacan’ın yaptığı Deva Partisi’nin Adapazarı İlçe Başkanı Ömer Aktaş ve yönetimi, Saadet Partisi İlçe Başkanı Abidin Birinci ile yönetim kurulu üyelerini parti binalarında ziyaret etti.

BAŞARILAR DİLEDİLER

İlçe yöneticilerinin tanışmasıyla başlayan ziyaretlerde Saadet Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Abidin Birinci ziyaretten duydukları memnuniyetlerini ifade etti. İlçe başkanları, Adapazarı’nın sorunlarını ve ilçe gündemi ile ilgili sorunlarının tespiti ve çözüm yolları noktasında fikir alışverişinde bulundular.

Adapazarı ilgili yapılabilecekler ve karşılıklı iyi temennilerde bulunan parti ilçe başkanları, birbirlerine başarı dileklerini sunarak samimi ve güzel sohbetleri için teşekkür ettiler.

“DAHA İYİ BİR ADAPAZARI İÇİN”

DEVA Partisi İlçe Başkanı Ömer Aktaş ziyaretlerin ardından, “Ülkemizin olmazsa olmazı demokrasinin ana damarı siyasi partileri ziyaret ediyoruz. İlçemizin güzide teşkilatlarını ayrım gözetmeksizin ziyaret edip ilçemiz ve ülkemiz hakkında değerlendirmede bulunurken partimizin düşüncelerini, projelerini kendilerine aktarma fırsatı buluyoruz. Daha iyi bir Adapazarı, daha iyi Türkiye için katılımcı demokrasiyi önemsediğimizin altını çiziyorum” ifadelerini kullandı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA