Akyazı
Giriş Tarihi : 04-09-2020 16:20   Güncelleme : 04-09-2020 16:27

Dertli: Yaşanan çirkin olayın Akyazı'ya mal edilmemesi temennimiz

Dertli: Yaşanan çirkin olayın Akyazı'ya mal edilmemesi temennimiz

MHP Akyazı İlçe Başkanı Ali Dertli, ilçelerindeki bir tarikat şeyhinin 12 yaşındaki kız çocuğuna istismardan tutuklanması olayına ilişkin açıklama yayınladı. Dertli, "Yaşanan çirkin olayın Akyazı'ya mal edilmemesi temennimizdir" dedi. İşte o açıklama:

"DERİNDEN ÜZDÜ"

"Akyazı ilçemizde son günlerde meydana gelen ve tutuklanarak cezaevine gönderilen malum tarikat şeyhi müsvettesi ve 12 yaşındaki kız çocuğumuzla ilgili haber maalesef ulusal basına da yansımış ve bu da biz Akyazı'da yaşayan onbinlerce insanı derinden yaralamış ve üzmüştür.

"DEVLETİMİZE GÜVENİYORUZ"

Devletimizin yetkili organları olayı titizlikle takip ederek yargı sürecini başlatmış ve süreç bir tutuklamayla devam etmektedir. Bu konuda adalet ve yargı sistemimize güveniyor ve gerekli inceleme ve araştırmalar neticesinde devletimizin yetkili yargı organlarının en doğru kararı vereceğine de inanıyor ve güveniyoruz kanaatimiz ve beklentimiz de bu yöndedir.

"EN AĞIR CEZAYI ALSIN"

Makamı, kimliği ne olursa olsun, hiç kimsenin masum ve savunmasız, bakmaya bile kıyamadığımız çocuklarımıza dokunmaya hak ve selahiyeti yoktur. Temennimiz suçlu, suçsuz ayrıştırılarak suçluların ders niteliğinde, en ağır şekilde cezalandırılmasından yanadır.

"AKYAZI'YA MAL EDİLMESİN"

MHP Akyazı İlçe Teşkilatı olarak yaşanan bu çirkin olayın Akyazı'mıza mal edilmemesini ( kaldı ki yapılan araştırmalar neticesinde malum şahıs zaten Akyazı'lı da değilmiş)ve Akyazı'mızın bir daha böyle çirkin hadiselerle anılmamasını talep ve temenni ediyor ve suçluların en ağır şekilde cezalandırılmasını bekliyoruz."

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA