Advert
Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 29-11-2019 19:47   Güncelleme : 29-11-2019 20:11

Demir'in Avukatı: "Müvekkilim vatan hainlerinin hedefi haline geldi"

Demir'in Avukatı:

Şikâyetçi sıfatıyla mahkemede ifade veren Sakarya Olay Gazetesi sahibi Elif Demir, "Usulsüz Dinleme" dava duruşmasına devam edildiğini belirterek, "Sakarya 2. Ağır Ceza Mahkemesinde yargılamalarına devam edilen eski emniyet mensuplarının bir çoğu duruşmaya katılmazken, Sakarya eski istihbarat şube müdürü Murat Akça’nın eşinin bir mektup bırakarak, fetö terör örgütü bağlantısı dolasıyla halen aranan firari eşi gibi sırra kadem bastığı ortaya çıktı." dedi.

"ŞİKÂYETÇİYİM"

Bugün yapılan duruşmada şikâyetçi sıfatıyla ifade veren Gazeteci Elif Demir "Telefonlarımı usulsüz dinleyen tüm sanıklardan davacı ve şikâyetçiyim" şeklinde konuştu.

"VATAN HAİNLERİNİN HEDEFİ HALİNE GELDİ"

Elif Demir’in avukatı Tayfun Zeki de yaptığı açıklamada ‘’Müvekkilim fetö terör örgütü aleyhinde yaptığı yayınlar yüzünden emniyet biriminin içine yerleşmiş vatan hainlerinin hedefi haline gelmiştir, firari sanıklar Mustafa Aktaş ve Murat Akça’nın talimatıyla 21 defa telefon dinlemeleri yenilenen müvekkilim, 2013 yılında özgürlüğü elinden alınarak mağdur edilmiştir, davanın sonuna kadar takipçisi olacağız’’ dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA