TÜRKİYE GÜNDEMİ
Giriş Tarihi : 09-05-2021 13:13   Güncelleme : 09-05-2021 13:25

Defalarca doğurtulmuş, aç ve uyuz halde sokağa atılan köpek öldü

Defalarca doğurtulmuş, aç ve uyuz halde sokağa atılan köpek öldü

Sakarya'nın komşu ili olan Düzce'de bir vahşet yaşandı. Hayvan dostu bir derneğin yöneticileri, hamile kalan ve defalarca doğurtulan bir köpeği aç, susuz ve uyuz olmuş bir halde bulunca isyan etti. Sokağa atılan köpeği kliniğe götüren dernek yetkilileri mama yedirmeye ve beslemeye çalıştıysa da onu kurtarmayı başaramadı. Olayı sosyal medyada gündeme taşıyan hayvan dostu dernek yönetimi şunları yazdı:

"SON LOKMALARINI ELİMİZLE, BAŞINI OKŞAYARAK YEDİRDİK"

"Bir can daha açlıktan ve uyuzdan her yerini kanatana kadar kaşıyarak acı içinde insanların gözü önünde yitip gitti. Defalarca doğurtulmuş yavruları alındıktan sonra sokağa atılmış bir can o. Maalesef çok geç haberimiz oldu çektiği acılardan. Belki haftalarca bir lokma geçmemişti boğazından. Son lokmalarını ellerimizle başını okşayarak yedirdik. Hekimimiz gereken tüm müdaheleleri gerçekleştirdi, kritik süreci atlatsaydı kapsamlı bir kliniğe naklini sağlayacaktık. Son anlarında da olsa onu kurtarmak için çabalayan insanlarında olduğunu hissetmiştir belkide.

"İNSANOĞLUNA HAKKINI HELAL ETME GÜZEL EVLAT"

Son görevimizi yerine getirdik en azından cansız bedeni bu dünyada huzur bulsun diye. Sen acılarına vesile olan tek bir insanoğluna bile hakkını helal etme güzel evlat"

ÖZEL HABER HÜLYA SÜRÜCÜ

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA