Advert
SPOR
Giriş Tarihi : 16-10-2020 00:07   Güncelleme : 16-10-2020 00:13

Daum'dan Alex detayı: Aykut Kocaman beni öldürmüştü

Daum'dan Alex detayı: Aykut Kocaman beni öldürmüştü

Christoph Daum, Fenerbahçe'de çalıştığı dönemde Sakaryalı Aykut Kocaman ile Alex konusunda yaşadığı bir diyaloğu anlattı. Daum, Alex konusunda Kocaman'a dediklerini anlattı.

Bir dönem Türkiye'de Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin teknik direktörlüğünü yapan Christoph Daum'un biyografi kitabındaki bazı detaylar dikkati çekiyor. Onlardan biri, Aykut Kocaman - Alex ve Daum üçgeni arasında geçen bir olayı kapsıyor. İşte Christoph Daum'un dilinden Aykut Kocaman ile Alex konusundaki o detay...

Daum, Kocaman ile arasındaki diyaloğu anlattı

Alman teknik adam Christoph Daum, Fenerbahçe'de teknik direktör olarak görev yaptığında Aykut Kocaman sportif direktörlük koltuğunda oturuyordu. Daum, Brezilyalı futbolcu Alex de Souza'ya iki gün izin verdi. Daum'un anlattığına göre; sportif direktör Aykut Kocaman buna karşı çıktı. 

"Aykut Kocaman beni öldürmüştü"

Daum, Aykut Kocaman ile arasında geçen diyaloğu şu sözlerle anlatıyor:

"Alex'e 2 günlük izin vermiştim. Sportif direktör olan Aykut Kocaman buna karşı çıktı ve Alex'e para cezası verilmesi konusunda ısrar etti. 'Çok istiyorsan parayı kendi cebimden ödeyebilirim' dedim. Eğer bakışlarla bir insan öldürülebilseydi o an Aykut Kocaman beni öldürmüştü."

Ajansspor

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA