Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 25-10-2021 13:55   Güncelleme : 25-10-2021 14:29

Daim Yapı’dan 10. Yıl kutlaması

Daim Yapı’dan 10. Yıl kutlaması

"Her Daim Sizinle’ sloganıyla 44 farklı projeye imza atan ve İnşaat sektörünün önde gelen isimlerinden Daim Yapı, 10.yıl gala yemeği ve 2022 lansman programını Erenler’de bulunan Premier İnn Sakarya otelde gerçekleştirdi.

Ahmet Selim Şenyurt’un Kuran-ı Kerim tilavetiyle başlayan Gala programı, Daim Yapı’nın iki büyük projesi olan Çeroğlu ve Always’ın  lansman gösterimi ile devam etti. Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Doğan Çatalbaş ve üst düzey bürokrat, siyasi, iş insanı, Medya, spor, STK camiasından çok sayıda seçkin davetli topluluğu katıldı.

Ahmet Cihan; ‘’Güven ve Dürüstlük Tek kazanç’’

Gecede konuşan Daim Yapı ortaklarından Ahmet Cihan; “2011 yılında çıktığımız bu yolda Rabbimin izni ve müşterilerimizin teveccühü ile bugünlere gelmek nasip oldu. Bunun için ne kadar şükretsek azdır. Biz alan el değil veren el desturu ile hizmet etmeye çalışan kalitenin, güvenin ve dürüstlüğün tek kazanç olduğuna inananlardanız” ifadelerini kullandı.

Semih Şahin; ‘’Her Bin Kişiden birini ev sahibi yapmak istiyoruz’’

Daim Yapı ortaklarından Semih Şahin ise; “Daim yapı olarak sürekli yenilenme prensibi ile her yıl bir önceki yıldan daha fazlasını ortaya koyabilmek adına çok çalıştık. Bu noktada değerli eşim, bizi büyüten annem, aile büyüklerim, personelim tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Bu süreçte dünyanın, ülkemizin ve Sakarya’nın yaşadığı tüm olumsuz süreçleri inşaat sektörü de diğer sektörler gibi yaşadı. Daim Yapı olarak her bin 800 kişiden 1’ini ev sahibini yaptık. Gelecek dönemde her bin kişiden bir kişiyi ev sahibi yapmak istiyoruz” dedi.

Plaket taktim edildi

Konuşmalar sonrası Destekçilere teşekkür edilen törende; Marmara İnan İzolasyon, Filizfidan Yapı, Cihan Sıhhi Tesisat, Al-Tek Teknik Tesisat ,Şahinpen Yapı Elemanları, Ada Topçuoğlu Yapı, Karakaya Yapı Market, Adagüç İnşaat ,Ö. Aras Kapı Aydın Özdemir, Karadağ Mermer Nurettin Karadağ ve kıdemli personeller; Servet Şengül ile Şevket Birgin’e plaket takdim edildi.

Always Life Projesi

Lansmanı yapılan Always Life Projesi tanıtım metninde ‘’ Dairelerimizin tamamı yerden ısıtma, kombi, klima gibi iklimlendirme ürünlerine sahiptir. Tüm daire planlarımız içerisinde portmanto alanlarımız mevcuttur. Modern çizgiler ve renklerin bir araya getirilerek tasarlandığı geniş mutfaklarımız 1. Sınıf seramiklerden oluşan zemin ve tezgâh arasına sahip olmakla beraber çimstone tezgâh, granit evye, davlumbaz ve set üstü ocak ile birlikte sizlere çok daha rahat bir kullanım sunacaktır. Geniş ve ferah iç kullanım alanı ile Salonlarımızın tavanlarında gizli ışık aydınlatmalar, duvarda kullanmış olduğumuz ithal duvar kâğıdı ve zeminlerimizde bulunan üst segment laminantlarımız ile sizlere görsel anlamda daha sıcak bir alan oluşturmaktayız. Katlanır cama sahip balkonlarımıza mutfak ve salondan geçiş yapabilmekteyiz. Banyo ve balkona sahip ebeveyn yatak odalarımızın tavanlarında gizli ışık aydınlatmaların bulunduğu ve yatak başı duvarında kullandığımız ithal duvar kâğıdı ile estetik kazandırdığımız mekanlarımızda sizlere özel giyinme odası seçeneğini de sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimiz için Daim Yapının kalite ve güvencesini, konforlu bir hayatı baz alarak tasarladığımız Always Life yaşam alanları ile buluşturuyoruz…’’ ifadelerine yer verildi.

Çeroğlu Sitesi

Lansmanda yer  alan ikinci büyük proje olarak tanıtımı yapılan Çeroğlu sitesi bilgilendirme metninde; ‘’ Sakarya’nın Yeni Stat Bölgesi’nde yer alan projemiz Çeroğlu Sitesi, 4 ayrı blokta yer alan toplam 60 adet 3+1 dairelerden oluşmaktadır. Şehrin merkezine kolay ulaşım imkanları sunan, çevresinde eğitim yapıları ve rekreasyon alanlarının bulunduğu sitemizde bodrum katında yer alan kapalı otoparka 2 adet giriş çıkış bulunmaktadır. Otoparktan katlara asansör ile kolay ulaşım imkânı sağlanmaktadır. Toplam 5432 m2 Alan içerisinde 2400 m2 tabana sahip olan projede yaklaşık 3000 m2 yeşil alan, yürüyüş yolları ve sosyal alanlar mevcuttur. Daireler 105 m2 net kullanım alanına sahip olmakla beraber geniş balkonları ile de sizlerin ihtiyacı olan konforlu bir yaşamı mümkün kılmaktadır. Tasarım aşamasından itibaren daha güvenli ve konforlu bir hayatı amaçladığımız Çeroğlu Site’sini, siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.’’ sözlerine yer verildi.