Advert
TÜRKİYE GÜNDEMİ
Giriş Tarihi : 25-09-2020 18:51   Güncelleme : 25-09-2020 18:53

Daha Parlak Cilt İçin Volcanic Mud ve Kullananlar

Daha Parlak Cilt İçin Volcanic Mud ve Kullananlar

Eğer doğal ve bitkisel özlü kararma giderici bir ürün arıyorsanız volcanic mud jeli kullanabilirsiniz.

Volcanic mud jel içeriğindeki bitkisel ve doğal özlerden dolayı çoğu kişi tarafından sıkça tercih edilmektedir. Ayrıca Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olması ve dermatolojik testlerden geçmiş olması sebebi ile güvenilir bir üründür. Kararma giderici ürünler arasından volcanic mud jel içeriği bakımından da oldukça sık tercih edilmektedir. Volcanic mu jelin nasıl kullanıldığını, yan etkileri olup olmadığını ve içeriğini merak ediyorsanız bu yazıyı takip ederek fikir sahibi olabilirsiniz.

Vücutta hormonlardan dolayı ve farklı sebeplerden dolayı oluşan kararmalar ve koyu lekeler için volcanic mud jel kullanımı yaygınlaşmaya başlamıştır. Ününün giderek artmasının sebebi hem doğal içeriklerden oluşması hem de uygun fiyatlı olmasıdır. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olması da güvenilir bir ürün olduğunu göstermektedir. Bu sebeple çoğu kişi tarafından da tercih edilmektedir. Volcanic mud jeli vücudunuzun çoğu bölgesinde güvenle kullanabilirsiniz.

Volcanic mud jelin kullanımı duş için uygundur. Duşa girdiğinizde volcanic mud jeli elinize ve ya duş lifinize dökerek kararma olan bölgeye uygulamalısınız. Kararma olan bölgeye jeli uygularken masaj yaparsanız jelin vücuda daha iyi etki etmesine yardımcı olursunuz. Jeli uyguladıktan sonra 5 dakika boyunca beklemelisiniz. 5 dakika sonra ise jeli uyguladığınız bölgeyi ılık su ile iyice durulamasınız. Bu işlemi her duşa girdiğinizde tekrarlamalısınız. Bir kutu volcanic mud jeli 15 gün boyunca kullanmalısınız. Volcanic mud jeli vücudunuzda koltuk altı bölgesi, yüz bölgesi, diz ve dirsek bölgesi ve ya kasık bölgesinde güvenle uygulayabilirsiniz.  Daha önce volcanic mud kullananlar üründen memnun kaldığını söylüyor peki sizin görüşünüz nedir bunu da kendi sitesindeki yorumlar bölümüne yazabilirsiniz.

İçeriğinde bulunan doğal ve bitkisel özlerden dolayı volcanic mud jel güvenle tercih edilebilir. Adından da anlaşılabileceği üzere içeriğindeki en temel bileşen volkanik küllerdir. Ayrıca içeriğinde bulunan diğer doğal ve bitkisel özler ise; bambu kömürü, beyaz dut kökü, beyaz kil, brokoli özü, aleovera olmak üzere birçok faydalı ve önemli özler bulunmaktadır. Özellikle aleovera günümüzde birçok cilt bakım ürünü ve ya kozmetik ürününün içeriğinde bulunması açısından oldukça önemli ve faydalı bir bitkidir. Ayrıca içeriğinin doğal olması sebebi ile de volcanic mud jelin herhangi bir yan etkisi görülmemiştir. Fakat içeriğinde bulunan ürünlere karşı herhangi bir alerjik reaksiyon gösteriyorsanız uzmanlar tarafından ürünü kullanmamanız önerilmektedir. Bir diğer önemli konu ise hamile kadınların volcanic mud duş jeli kullanımı da uygun görülmemektedir. Eğer emziren bir anneyseniz jeli kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışmalısınız.

Volcanic mud jelin diğer kararma giderici ürünlere göre tercih edilmesinin bir diğer sebebi de uygun fiyatlı olmasıdır. Bir paket volcanic mud jel 59 TL iken kargo fiyatlı ile birlikte 69 TL olarak değişiklik gösterir.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA