Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 13-07-2021 10:21   Güncelleme : 13-07-2021 10:29

Çolak'tan 15 Temmuz mesajı: Unutmadık, unutmayacağız

Çolak'tan 15 Temmuz mesajı: Unutmadık, unutmayacağız

Sakarya Devlet-i Aliyye Ocakları İl Başkanı Çağlar Çolak 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Çolak'ın mesajı aynen şöyle: 

        "Yaşadığımız topraklar hem fikri planda, hem de harp meydanlarında sürekli bir meydan okuma ile karşı karşıya kalmıştır. Ama her seferinde, Peygamberlerin varisleri olan gerçek âlimleri, hakkı her şeyin üstünde tutan yiğit liderleri ve yüreği imanla dolu her bir ferdi ile aziz milletimiz, canlarını ortaya koyarak bu toprakları vatan kılmışlardır.

     Bu hain darbe ve işgal gecesinde, Anadolu insanı melekleri imrendiren bir kıyam ile sabaha kadar canla başla mücadele ederken, dünyanın tüm mazlum milletlerinin yüreği bu necip millet ile atmış.Gözyaşı ile yoğrulmuş dualar, vatanın her bir mabedinden yükselen Selâlar mazlum milletimizi sarıp sarmalamıştır.

        Aziz milletimizin her bir ferdi, 15 Temmuz'un simge ismi olan Ömer Halis DEMİR başta olmak üzere 249 şehidimizin önderliğinde, kâfirlerin, zalimlerin ve hainlerin hanelerine düşen birer ateş, çağlara ve nesillere yol gösteren birer meşale, hiçbir hainin bir daha cesaret edemeyeceği bir kahramanlık destanı olmuştur.

       15 Temmuz darbe gecesinin 5. Yıl dönümünde, Devlet-i Aliyye Ocakları Olarak bir kez daha diyoruz ki;  dünyanın tüm mazlumlarına umut, şefkat eli, tüm ezilmişlerine dert ortağı ve çare olmaya niyetli ve kararlı olan bu aziz milleti yok etmek ve bu vatanı bölüp parçalamak isteyen dâhili ve harici düşmanlara ve hainlere karşı, bütün kararlılığımızlane yaparsanız yapın asla başaramayacaksınız. Milletimizi bölemeyeceksiniz, bayrağımızı indiremeyeceksiniz, vatanımızı parçalayamayacaksınız, devletimizi yıkamayacaksınız, ezanlarımızı susturamayacaksınız, bu ülkeye asla diz çöktüremeyeceksiniz.!

     Atamız Cennet Mekan Sultan 2. Abdülhamid Han’ın da dediği gibi “ Milletim bu toprakları ancak aldığı fiyata verir. Çünkü bu topraklar kanla alınmıştır, kanla verilir.” Bizler ceddimizin yolunda ilerlemeye devam ediyoruz İnşallah. Darbe gecesi meydanlardaydık Rabbim tekrarını nasip etmesin. Ancak aynı girişime tekrarkalkışırlar ise unutmasınlar ki DEVLET-İ ALİYYE OCAKLARI mensupları bu vatan için gözünü kırpmadan canını verecek gençler ile dolu. Bizim davamız İlahi kelimetullah,bizim davamız KUDÜS .  Bizde Selahaddin Eyyubi’ler, Alparslanlar, Abdülhamid’ler Bitmez. 

15 Temmuz da destan yazan şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize şifa diliyorum. 15 Temmuz destanının 5. yıldönümünde vatanımıza, milletimize, devletimize, dinimize kast eden hain terör örgütü ve işbirlikçilerini UNUTMADIK, UNUTMAYACAĞIZ.

Tüm dünyaya haykırıyoruz."

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA