Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 02-12-2019 09:30   Güncelleme : 02-12-2019 09:36

Çelik: "Erdoğan bu davayı açtığına pişman olacak"

Çelik:

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, CHP liderinin tank palet fabrikasına ilişin açıklamalarına açtığı dava hakkında değerlendirmede bulunan Kemal Kılıçdaroğlu'nun avukatı Celal Çelik, "Erdoğan, bilmelidir ki bu davayı açtığına pişman olacak" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sakarya'daki Tank Palet Fabrikası'nın Katar'a satılmasını eleştiren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na 250 bin TL'lik tazminat davası açmıştı.

Kılıçdaroğlu'nun avukatı Celal Çelik, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açtığı davaya ilişkin açıklamalarda bulundu.

"Erdoğan, bilmelidir ki bu davayı açtığına pişman olacak!" diyen Çelik, açıklamasında şunları kaydetti: 

“Sürekli olarak, çıkarları doğrultusunda doğruları eğip büken, yanlışları doğru, doğruları yanlış gösteren AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan; her daim doğruları söyleyen Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu  (sıkılmadan!) yalancılıkla suçlama cüretini gösterip dava açmış!

Recep Tayyip Erdoğan, bilmelidir ki bu davayı açtığına pişman olacak!

Zira açılan bu davada, Genel Başkanımızın “Vatan Haini” eleştirisinin haklı dayanaklarının bulunduğunu, Genel Başkanımızın eleştirisinin tümden doğru olduğunu İspatlayacağız.

Nitekim, dava konusu hain değerlendirmesinin en önemli dayanağı olan Tank-Palet Fabrikasının Katar ordusuna peşkeş çekildiği gerçekliğini ortaya koyan devir sözleşmeleri ve diğer belgelerin, Mahkeme dosyasına getirtilmesini sağlayacağız! Bu yolla da kamuoyundan gizlenen bilgileri kamuoyunun bilgisine sunmuş olacağız!

Hodri Meydan diyoruz! Kim yalan söylüyor, kim Ülkesini seviyor, kim milli, kim gayrı milli anlaşılacak!"

Kaynak Yeniçağ

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA