Advert

Advert

Advert
Hendek
Giriş Tarihi : 12-03-2021 21:36   Güncelleme : 12-03-2021 21:43

Canlı yayında ifşa oldu... Nuran Demir'in foyası ortaya çıktı!

Canlı yayında ifşa oldu... Nuran Demir'in foyası ortaya çıktı!

Sakarya Detay Haber'in iki gün boyunca, ekranlardan yansıyan gelişmeleri sıcağı sıcağına paylaştığı ilginç olay, bugün ulusal basın organlarına da manşet oldu. Esra Erol'un programında gündeme gelen ve Sakarya'nın Hendek ilçesinde yaşayan bir anne ile kızlarının konu edildiği olayda yaşanan şok gelişmeler şöyle: 

Esra Erol'un dakikalar içinde bulduğu 62 yaşındaki Nuran Demir'in foyası ortaya çıktı. Atv'nin sevilen gündüz kuşağı programlarından Esra Erol'da canlı yayında gerekleşen büyük yüzleşmede ortaya çıkan gerçekler Türkiye'yi şoke etti.

Esra Erol'da programına Sakarya'nın Hendek ilçesinden katılan Suzan Duran, 62 yaşındaki annesi Nuran Hanım'ın Fahrettin Demir tarafından zorla kaçırıldığını iddia ederek Esra Erol'dan yardım istedi. Dakikalar içerisinde bulunan Nuran Demir'in, "Kimse beni kaçırmadı, Fahrettin'e aşık oldum, evleneceğim." demesi üzerine canlı yayında gerçekleşen yüzleşmede, 62 yaşındaki kadının yaşlı erkeklere ev ve araba aldırarak evlilik vaadiyle kandırdığı ifşa oldu.

Kısa süre içinde Nuran Hanıma ulaşan Erol, Nuran Yenilmez'in, kızlarına bile haber vermeden yanına gittiği Fahrettin Demir ile evlendiğini açıkladı. 

Yaşlı adamları evlenme vaadiyle dolandırarak altınları, bilezikleri alıp ortadan kaybolan ve 2 yılda 5 kişi ile dini nikahlı yaşayan 62 yaşındaki Nuran Demir'in gerçek yüzü ise bugün Esra Erol'da programında ortaya çıktı.

Canlı yayına gelen birçok ihbar üzerine Nuran Demir'in yaşlı erkekleri ev ve araba aldırarak evlilik vaadiyle kandırdığı ifşa edildi.

Takvim

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA