SİYASET
Giriş Tarihi : 14-02-2020 11:08   Güncelleme : 14-02-2020 11:19

Bülbül Bengütürk TV'de gündemi yorumladı

Bülbül Bengütürk TV'de gündemi yorumladı

MHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül, Bengütürk TV'ye konuk oldu. Cem Açıkgöz'ün sorularını cevaplandıran Bülbül, "İdlib, FETÖ'nün siyasi ayağı, MHP'den Kılıçdaroğlu'na suç duyurusu ve İnfaz Yasası" hakkında değerlendirmelerde bulundu.

İşte programdan ve Bülbül'ün konuşmasından notlar:

Esad kim bugün? Rusya'nın müstemleke valisi, Putin'in yaveri! Türkiye, Putin'le görüşüyor... Bu şartlarda Türkiye'de halen 'Esad'sız olmaz' diyenler neye hizmet etmektedir?

Şu an 4-5 milyon nüfusa erişmiş olan İdlip'den bir kayma söz konusu olursa, bu Türk sınırına yönelik olacak ve Türkiye'nin bunu taşıyabilme ihtimali söz konusu değil. Olası bir kara-hava operasyonunda, Rusya'nın da şunu düşünmesi lazım; Türkiye'yi karşısına alabilir mi?

Çok açık söylüyoruz, 15 Temmuz'un gecesinde kimin yolları kapanmaya çalışılıp, kimin yolları açılıyorsa bunların bir üzerine gitmek lazım, bunlara bir ışık tutmak lazım...

HDP'li Belediye'ye kayyum atanmış, Türkiye'de bölücülükten dolayı yargılanan adama gidip Atatürk posteri hediye ediyorsun. Bu nasıl bir samimiyetsizlik, nasıl bir ikiyüzlülük... Böyle münafıkça hareketler içerisine girmenin Türkiye'de bir bedeli olmalı

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
Ashfum 6 ay önce
zoloft 50 mg atarax 50 mg tablet synthroid 100 mcg cost albuterol over the counter usa clomid pharmacy
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA