Advert
Sakarya Eğitim
Giriş Tarihi : 19-08-2019 12:50   Güncelleme : 19-08-2019 12:50

Bu sözler SAÜ'lü öğretim üyesine ait

Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Bünyamin Bezci, sosyal medya hesabından YÖK'e seslendi "Uyuma, açıklama yap" mesajı verdi

Bu sözler SAÜ'lü öğretim üyesine ait

Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Bünyamin Bezci, sosyal medya hesabından YÖK'e seslendi "Uyuma, açıklama yap" mesajı verdi. Bezci üniversitelerdeki 273 bölümde profesör, doçent ve doktor öğretim üyesi olmadığına dair bir haber linkinin üzerine yorum yaptı.

Bünyamin Bezci Twitter hesabından ayrıca, 3 belediyeye kayyum atanması olayını yorumladı ve "Başkanlar seçilene kadar, müdürler atanana kadar çalışıyor, sonrası tatil" diye yazdı.

İşte Bezci'nin o tweetleri:

"YÖK uyumasın, açıklama yapsın, bizim bildiğimiz üç öğretim üyen yoksa lisans ve yüksek lisans biri Prof ikisi doçent olmak üzere beş öğretim üyen yoksa doktora açamazsın burada sözkonusu olan bölümler ancak “yüksek okul” bölümleri olabilir ki onları zaten MEB bağlasak daha iyi olur"

"Başkanlar seçilene kadar müdürler atanana kadar çalışıyor, sonrası tatil... zira tembellik kayyum ataması gerektirmeyen bir zaafiyet, konfor zaten hak..."

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA