Advert

Advert

Advert
Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 29-03-2021 15:44   Güncelleme : 29-03-2021 16:13

Biri sağlıkçı, iki kızı koronaya yakalanan okul müdürü karantinada

Biri sağlıkçı, iki kızı koronaya yakalanan okul müdürü karantinada

Adapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü Mustafa Bulut, biri diş hekimi, diğeri mimar olan iki kızının koronavirüse yakalandığını, kendisinin de 10 gün süreyle karantina altında olacağını duyurdu.

TESTLERİ POZİTİF ÇIKTI

Sakarya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinde doktor olan kızının periyodik olarak test yaptırdığını, dün rahatsızlanan her iki kızının da yaptırdığı testlerin sonucunun pozitif çıktığını anlatan okul müdürü Bulut'un korona testi ise negatif...

EŞİ DE HASTANEYE KALDIRILDI

Dün gece rahatsızlanan eşinin de bugün hastaneye kaldırıldığını ifade eden okul müdürü Bulut, gelişmeyi sosyal medya hesabından duyururken, vatandaşlara bir de uyarı yaptı. Bulut şunları yazdı: 

"Değerli Dostlar, Covid-19 salgını münasebetiyle uygulanması istenen pandemi kuralları tüm insanlık için hayati önem arzetmektedir.

"AŞI OLDUĞU VE DİKKAT ETTİĞİ HALDE YAKALANDI"

"BANA BİRŞEY OLMAZ DEMEYİN"

Bize birşey olmaz mantığı asla geçerli değildir. Diş hekimi olan kızım sağlıkçı olduğundan bütün aşılarını yaptırmasına rağmen, Mimar olan kızım kurallara dikkatlice uymasına rağmen dün gece Testleri malesef POZİTİF çıkmıştır. Buna istinaden bizler de bu günden itibaren 10 GÜN KARANTİNADAYIZ. Allah tüm hastalara şifalar versin"

HABER HÜLYA SÜRÜCÜ

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA