Advert
Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 22-03-2020 13:44   Güncelleme : 22-03-2020 14:27

BELPAŞ tesislerinde paket servis uygulaması başladı

BELPAŞ tesislerinde paket servis uygulaması başladı

İçişleri Bakanlığının yayınladığı ek genelge doğrultusunda ikinci bir bilgilendirmeye kadar Restoran hizmeti veren işletmeler yalnızca paket servis hizmeti verecek. BELPAŞ tesislerinde paket servis uygulaması başladı

Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden BELPAŞ, dünyayı etkisi altına alan ve Türkiye’de de görülen Koronavirüs salgını nedeniyle vatandaşların evde kalması adına paket servis uygulamasını hayata geçirdi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden BELPAŞ yeni bir uygulamayı hayata geçirdi. Dünyayı etkisi altına alan ve Türkiye’de de görülen koronavirüs salgını nedeniyle vatandaşların evden çıkmaması için paket servis uygulamasını başlattı. BELPAŞ’tan yapılan açıklamada, “İçişleri Bakanlığımızın yayınladığı ek genelge doğrultusunda ikinci bilgilendirmeye kadar Restoran hizmeti veren işletmelerimiz koronavirüs salgını için alınan tedbirler kapsamında sadece paket servis hizmeti verecektir.  Detaylı bilgi ve mönülere ilişkin bilgiye tesislerimizin iletişim numaraları üzerinden ulaşabilir, dilediğiniz lezzetleri sipariş verebilirsiniz. Tüm hemşehrilerimizi devletimizin evde kal çağrısına hassasiyetle uymaya davet ediyor, süreci sağlıklı bir şekilde geride bırakmamızın ardından tesislerimizde yine sizlerle buluşmayı ümit ediyoruz” denildi.

İşte Sakarya'da paket servis hizmeti verecek olan işletmelerle ilgili ayrıntılı bilgi ve sipariş verilebilecek iletişim numaraları:

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA