SPOR
Giriş Tarihi : 07-09-2020 18:45   Güncelleme : 07-09-2020 19:03

Bekir İrtegün iki çocuğun daha ameliyat masrafını üstlendi

Bekir İrtegün iki çocuğun daha ameliyat masrafını üstlendi

Sakaryasporlu eski futbolcu Bekir İrtegün sağlık sorunu yaşayan 2 kişiye daha umut oldu. İrtegün 2 çocuğun daha tedavi masraflarını üstlendi. Ünlü sanatçı, Ahbap Genel Başkanı Haluk Levent'in yardım çağrısına yine duyarsız kalmayan Bekir İrtegün, 2 yaşındaki Berat ile, kanser hastası bir çocuğun 24 bin tl. tutarındaki tedavi ücretini karşılama sözü verdi. İrtegün, Konya ve Aydın'da ikamet eden 2 çocuğa verdiği destek ile ünlü sanatçıyı mutlu etti.

24 BİN TL. LİK DESTEK

Haluk Levent, sosyal medya hesabından şu çağrıyı yapmıştı: 

"Berat 2 yaşında, anne karnında beyin kanaması geçirdi, serebral palsi.. Fizik tedavi ve ameliyat gerekiyor, Tuba’nın oğlu kanser hastası, çalışamıyor ve tedaviyi karşılayamıyor, ameliyat için destek lazım, 24.000 ₺ Kim ki karşılar ona müzik ziyafeti sunacağım"

"DAİMİ DESTEKÇİMİZ...HARİKASIN BEKİR"

İrtegün'den gelen cevap ile mutlu olan Haluk Levent, Sakaryasporlu eski oyuncuya teşekkür etti. Levent, "Daimi destekçimiz sevgili Bekir İrtegün aradı. Yarın bu çocukların ameliyat ücretlerini hastanelere yatıracak. “Abi Ekim ayında İstanbulda olacağım. Beraber çalar söyleriz” dedi. Harikasın Bekir!" diye yazdı

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA