Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 16-06-2020 13:39   Güncelleme : 16-06-2020 13:58

Başkan Yüce Vekil Yavuz'a özel, o gazete için sitem etti: Üzüldük

Başkan Yüce Vekil Yavuz'a özel, o gazete için sitem etti: Üzüldük

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya'daki yerel bir gazetenin, AK Parti Milletvekili Ali İhsan Yavuz'a özel bir gazete çıkarmasına sıcak bakmadı. Yüce, Yavuz'u tiye almak üzere çıkarılan gazete için sitem etti ve sosyal medya hesabından şunları yazdı:

"BİR DAHA OLMAMASINI TEMENNİ EDİYORUZ"

"Yerel bir gazetenin dünkü sayısında Genel Başkan Yardımcımız Sn. Ali İhsan Yavuz hakkındaki haberleri üzüntüyle karşıladık. İfade özgürlüğüne saygı duyuyoruz. Ancak kişisel hakların korunması gerektiğine de inanıyoruz. Böyle haberlerin bir daha olmamasını temenni ediyoruz."

"MEDYA GÜZELLİKLERİ YANSITMIYOR" DEMİŞTİ

İstanbul seçimleri sonrası CHP'nin adayı Ekrem İmamoğlu'nun belediye başkanlığını kazanmasının ardından seçimin iptal edilme sürecinde aktif rol alan ve "Hiçbir şey olmamış ise biz diyoruz ki kesinlikle bir şeyler oldu" söylemiyle dikkat çeken AKP'li Ali İhsan Yavuz'un "Medya güzellikleri yansıtmıyor" sözleri için, Sakarya'da yerel bir gazete özel sayfa tasarlamıştı.

PROTESTO ETMİŞTİ

Gazete, Yavuz’a yanıt olarak birinci sayfasını 'güzelliklere' ayırmış, Ali İhsan Yavuz’u esprili dille hazırlanmış haberlerle protesto etmiş, birinci sayfasındaki haberlerin tamamını bir şekilde AKP’li Yavuz’a bağlamıştı.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA