Advert
Ferizli
Giriş Tarihi : 04-05-2020 14:54

Başkan Gündoğdu'dan kamuoyu bilgilendirmesi

Başkan Gündoğdu'dan kamuoyu bilgilendirmesi

İlimizde yayın yapan bir haber sitesinin düzenlemiş olduğu söyleşi programına konuk olan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye yöneltilen; Ferizli ve Söğütlü İlçeleri Büyükşehir Belediyesinin hizmet olanaklarından dışlanıyor iddiası ile ilgili, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu kamuoyuna bir açıklama yaptı. Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, açıklamasında şunları kaydetti:

Öncelikle yaklaşık bir yıl gibi dar bir zaman dilimi içinde İlçemize sağlamış olduğu hizmet ve imkânlardan ötürü Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce’ye ilçem adına teşekkürlerimizi arz ederim. Çünkü bu dar zaman diliminde Ferizli’miz, daha önce hiç olmadığı kadar Büyükşehirden yoğun hizmet almıştır. Mümkün bütün imkânları zorlayarak, gecesini gündüzüne katarak, aşkla ve şevkle bütün Sakarya'ya hizmet eden, üstüne ilçemizin bütün taleplerini karşılama gayretinde olan Büyükşehir Belediye Başkanımıza bu itham yakışık almamıştır.

Son bir yılda Büyükşehir Belediyemizin İlçemizde yaptığı ve yapmakta olduğu; sulama ve drenaj kanallarının temizliği, sıcak asfalt yol çalışmaları gibi ve halen devam etmekte olan SASKİ kanalizasyon ve ana arter yağmursuyu hattı hizmetleri için Belediyemizin yıllık bütçesinin neredeyse dört katı büyüklüğünde yatırım yapılmıştır. Bu hizmetler, alt yapı çalışmasının bitimiyle birlikte başta İlçemiz merkez çarşı caddeleri olmak üzere üstyapı yapım ve hizmet çalışmalarıyla kesintisiz olarak devam edecektir. Nihai olarak, Büyükşehir Belediyemizden, ilçemizin hakkı olan hizmeti aldığımızdan ve alacağımızdan hiç kimsenin kaygısı ve de şüphesi olamasın. Bu imkânı ve fedakârlığı bizlere sağlayan, "İsmail başkanın sözü bizim sözümüz" diyen Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımıza ilçem adına şükranlarımı sunmayı bir borç bilirim.

NELER SÖYLENDİ?
@
Eric Jones 4 hafta önce
Hey, my name’s Eric and for just a second, imagine this…

- Someone does a search and winds up at sakaryadetayhaber.com.

- They hang out for a minute to check it out. “I’m interested… but… maybe…”

- And then they hit the back button and check out the other search results instead.

- Bottom line – you got an eyeball, but nothing else to show for it.

- There they go.

This isn’t really your fault – it happens a LOT – studies show 7 out of 10 visitors to any site disappear without leaving a trace.

But you CAN fix that.

Talk With Web Visitor is a software widget that’s works on your site, ready to capture any visitor’s Name, Email address and Phone Number. It lets you know right then and there – enabling you to call that lead while they’re literally looking over your site.

CLICK HERE http://www.talkwithwebvisitor.com to try out a Live Demo with Talk With Web Visitor now to see exactly how it works.

Time is money when it comes to connecting with leads – the difference between contacting someone within 5 minutes versus 30 minutes later can be huge – like 100 times better!

Plus, now that you have their phone number, with our new SMS Text With Lead feature you can automatically start a text (SMS) conversation… so even if you don’t close a deal then, you can follow up with text messages for new offers, content links, even just “how you doing?” notes to build a relationship.

Strong stuff.

CLICK HERE http://www.talkwithwebvisitor.com to discover what Talk With Web Visitor can do for your business.

You could be converting up to 100X more leads today!

Eric
PS: Talk With Web Visitor offers a FREE 14 days trial – and it even includes International Long Distance Calling.
You have customers waiting to talk with you right now… don’t keep them waiting.
CLICK HERE http://www.talkwithwebvisitor.com to try Talk With Web Visitor now.

If you'd like to unsubscribe click here http://talkwithwebvisitor.com/unsubscribe.aspx?d=sakaryadetayhaber.com
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA