SİYASET
Giriş Tarihi : 03-05-2020 01:57   Güncelleme : 03-05-2020 02:15

Başkan Çalık'tan 3 Mayıs Türkçülük Direniş Günü Mesajı

Başkan Çalık'tan 3 Mayıs Türkçülük Direniş Günü Mesajı

Merkez Parti Sakarya İl Başkanı Emre Çalık, 3 Mayıs Türkçülük Direniş Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Çalık'ın mesajı şöyle:

"ALLAH TÜRK'Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN"

"Aynı ırka mensup aynı dili konuşan aynı tasayı paylaşmış, aynı inançta bütünleşmiş olan bu büyük milletin birlik ve beraberliği ben Türküm diyen herkese huzur verir. Sadece Türkçü oldukları ve Türk Budunu’nu uyandırmaya çalıştıkları için o güne kadar görülmemiş işkencelere maruz bırakılan ve sonrasında yıllarca hapse mahkum edilen büyük Türkçüler, hapisten çıktıktan sonra da ülkü uğrunda savaşmaya devam etmişlerdir. Bugün, Türkiye’yi gönülden sevmeyen ve hatta Türk soylu olmayan bazı kişilerce, bir Türk devleti olan Türkiye batağa sürüklenmektedir. Vatanseverler ve Türkçüler “ırkçı” ilan edilip, Türkler üzerinde oyunlar oynanmakta ve Başbuğ Atatürk‘ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti ayaklara düşürülmeye çalışılmaktadır. Biz Türk gençlerini bu kut’lu ülküde topladığın için sana gönülden bağlı olan biz gençler senin bayrağını dalgalandırmaktan asla vazgeçmeyeceğiz. 3 Mayıs Milliyetçilerin komüniste karşı DUR ! diyen toplu hareketidir. 3 Mayıs Türk milliyetçilerinin bayramıdır. 3 Mayıs bundan yıllar önce idealist ve vatanperver bir grubun o devrin dikta rejimine karşı başlattığı kutsal gayeli bir hareketin ilk adımıdır. 3 Mayıs Türk milliyetçilerinin yeni bir hamleye girişmesinin başlangıcıdır. 3 Mayıs :Türk milletini ilimde,maneviyatta,teknikte en yükseğe çıkarma hamlesidir.

3 Mayıs :Türk milliyetçilerinin yabancı kültüre ve yabancı ideolojilere karşı baş kaldırmasıdır. 3 Mayıs kendi milli kültürümüzü çağdaş gelişmelerle yeniden yoğurma hareketidir. 3 Mayıs Türk milliyetçilerinin ,Türk milletinin varlık davasında çektikleri ızdırabın ,elemin,gözyaşının ifadesidir. 3 MayısTürk milliyetçilerine yalan ve iftiralarda bulunanların kendi iftira ve yalanlarıyla boğulduğu gündür. 3 Mayıs büyük milletimizin edebiyete kadar yaşayacağına inanan Türk milliyetçilerinin yeniden doğuşudur.

3 Mayıs Türk milliyetçilerinin bayraklaşan hareketidir. 3 Mayıs Milliyetçi Türkiye'nin kuruluşunda temel taşdır. Yarının Büyük Türkiyesi bu şuur ve azimle kurulacaktır.3 Mayıs 1944'den bu yana Türk milliyetçileri bugün bir çığ gibi büyüyor.Yurdun dört bir yanında Türk milletinin hizmetinde; onu ilimde,teknikte ,ahlakta dünyanın en ileri seviyesinde getirmek gayesi taşıyor. 3 MAYIS TÜRKÇÜLÜK DİRENİŞ GÜNÜNÜ ÜZERİNE ALAN HER TÜRK E KUTLU OLSUN. Allah TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN Amin.. "

HABER HÜLYA SÜRÜCÜ

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA