SİYASET
Giriş Tarihi : 25-06-2020 13:15   Güncelleme : 25-06-2020 14:48

Başer'den Yeniden Refah Partisi'ni yok sayanlara tepki

Başer'den Yeniden Refah Partisi'ni yok sayanlara tepki

Sakarya Yeniden Refah Partisi sosyal işlerden sorumlu il başkan yardımcısı Bulunç BAŞER, partilerinin, ısrarlı ve özenli bir çaba ile gündem dışında tutulma çabasına tepki gösterdi. Başer, "Askıda vekil" uygulamasına yönelik şu açıklamayı yaptı:

"Geçmişte yaşanan Güneş motel olayı ve ülkemize yaşatılan siyasi süreç, İyi partiye transfer edilen Chp milletvekilleri vasıtası ile devam edegelmiştir. Şu an ülkemizde siyasi mühendislik marifeti ile yeni bir siyasal ortam hazırlanmaktadır. Teşkilatlanma çalışmalarını tamamlayamamış yeni partilerin önünü açmak için geçmişte yaşanılan vekil transferleri olaylarına benzer siyasi aldatmacalarla yeni bir durum yaşatılmak istenmektedir. Bu durumu vicdanen de kabul etmek mümkün değildir.

Özellikle belirtmek gerekir ki, Ülkemizde teşkilat yapısını tamamlamış Yeniden Refah Partisinin açıkça görülmektedir. Seçime girme hakkı kazanmış bir oluşumdan özellikle bahsetmemek, yok saymaya çalışmak ve bunun yerine şikayet ettikleri iktidarın içinden çıkanların pohpolanıp, hurda aracın boyanıp yeni bir araba gibi sunulması misali ortaya çıkarılmaya çalışılması gerçekten siyaset mühendisliğinin bir sunumu olarak görünmektedir. Çünkü bu oluşum çalışmaları dış borçlanma ile ülkemizi yeni bir sürece sokmayı vaad ederken, yok sayılmaya çalışılan Yeniden Refah Partisi milli kaynaklara dayalı bir ekonomi programı ortaya koymaktadır. Siyah ile beyaz arasındaki fark kadar açık olan bu durumu milletimiz takdir edecektir."

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA