Advert
TÜRKİYE GÜNDEMİ
Giriş Tarihi : 23-03-2021 13:39   Güncelleme : 23-03-2021 13:48

Balkondan ateş açıp, birini öldürmüş, diğerini yaralamıştı, işte cezası

Balkondan ateş açıp, birini öldürmüş, diğerini yaralamıştı, işte cezası

İzmit’te balkondan ateş açarak bir kişinin ölümüne, bir kişinin de yaralanmasına sebep olan şahıs müebbet hapsi cezası ile cezalandırıldı. 

i2019'da balkondan ateş açarak bir arkadaşını yaralayan, motosikletiyle yoldan geçen arkadaşının da ölümüne neden olan tutuklu sanık ile suçluyu kayırdıkları gerekçesiyle 5 kişinin yargılandığı davada karar açıklandı.

Kocaeli 1. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmaya, tutuklu Doğan K, Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi (SEGBİS) aracılığıyla katıldı, sanık avukatı ile maktulün annesi Saniye ve babası Ayhan Kazancı salonda hazır bulundu. Duruşma savcısı, esas hakkındaki mütalaası doğrultusunda karar verilmesi ve sanığın tutukluluk halinin devamını istedi. Maktulün annesi Saniye Kazancı, oğlunun suçsuz yere öldürüldüğünü savunarak, sanığın cezalandırılmasını istedi. Söz verilen Doğan K, olayın kazayla olduğunu ileri sürdü. Maktulün arkadaşı olduğunu belirten Doğan K, "Kaderden başka bir şey diyemiyorum. Bu hususun gözetilerek karar verilmesini talep ediyorum. Tahliyemi isterim." dedi.

Kocaeli Koz

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA