SPOR
Giriş Tarihi : 30-12-2021 16:26   Güncelleme : 30-12-2021 16:26

Aziz Yıldırım’ın “başkanı” Aykut Kocaman

 Aziz Yıldırım’ın “başkanı” Aykut Kocaman

Yargıtay son kararını verdi. Fenerbahçe yıllardır devam eden hukuk savaşını kazandı. 3 Temmuz ayıbı sona erdi. Pek çok işkenceye maruz kalan hapis yatan Aziz Yıldırım hesap verme zamanı geldiğini açıkladı. Konunun müsebbibi olan herkese dava açarak tarihin en büyük futbol tazminat davasını sürdürme kararı aldı.

Yargıtay kararını kutlamak için Yıldırım son birkaç gündür sürekli yakınlarıyla toplantılar yapıyor. Bir araya geliyor. Kutlamalar yapıyor. Stratejiler belirliyor. Bu toplantıların ortak konusu ise Fenerbahçe. Masaya her oturan, “başkan geri dönmenin zamanı geldi” diyor.

Ancak Yıldırım her seferinde “o dönem bitti” diyor.

Bu yemeklerden birisinde ise sürpriz bir gelişme yaşandı. Kardeşi Ali Yıldırım ve Sakaryalı Aykut Kocaman'ın da olduğu yemekte eski Başkan Yıldırım’a, “geri dönme, intikam alma zamanı geldi” denildi. “Senden iyi kimse Fenerbahçe’nin hakkını koruyamaz. Senden başka kimse hakkettiğimiz tazminatları alamaz” ifadeleri kullanıldı. “Dön başkan ol” teklifi yapıldı.

Yıldırım’ın, “başkan orada oturuyor” diye Aykut Kocaman’ı işaret etmesi ise toplantıya damga vurdu. Yıldırım’ın masanın en başına Kocaman’ı oturtması ve gece boyunca kendisine övgüler dizmesi ise “sürpriz mi olacak?” iddialarına neden oldu.

Herkes Yıldırım'ın başkan adayı olarak İlhan Ekşioğlu’nu desteklediğini biliyor. Ancak Yıldırım’a yakın isimlerin aklında Ozan Balaban ismi de var.

Kaynak: Fotospor