SPOR
Giriş Tarihi : 05-01-2022 17:18   Güncelleme : 05-01-2022 17:24

Attila Gökçe'den Fenerbahçe'ye Yılmaz Vural önerisi

Attila Gökçe'den Fenerbahçe'ye Yılmaz Vural önerisi

Milliyet Gazetesi yazarı Attila Gökçe, bugün kaleme aldığı yazısının bir bölümünde Fenerbahçe'nin teknik direktör arayışına değindi. Gökçe, yazısında sarı-lacivertli takımın teknik direktörlüğü için Sakaryalı Yılmaz Vural ismini gündeme getirdi. 

Yaklaşık bir aydır yerli-yabancı teknik direktör adaylarıyla görüşen Fenerbahçe'de gündeme Joachim Löw, Jorge Jesus, Okan Buruk gibi isimler gelirken, Milliyet Gazetesi yazarı Attila Gökçe sürpriz bir ismi gündeme getirdi.

Gökçe bugün kaleme aldığı yazısının 'Yılmaz Vural dururken...' ara başlıklı bölümünde Fenerbahçe yönetimine tecrübeli teknik adamı önerdi.

'YILMAZ HOCA DURURKEN...'

'Bu ülkenin talihsiz garipliklerinden biri de Fenerbahçe’nin Yılmaz Vural dururken, onca bildik şöhreti papatya falıyla İstanbul’a getirme gayretidir.'

'UYUŞMUŞ DUYGULARI YENİDEN HAYATA GEÇİREBİLİR'

'Vural’ın akademik formasyonu, kariyeri, sosyal hayattaki sempatisi, karizması, Fenerbahçe’de uyuşmuş duyguları yeniden hayata geçirebilir. Üstelik o geniş ve yönetilmesi zor kadro ile de arkadaşlık kurabilir Yılmaz Vural.'

'F.BAHÇE BÖYLE RADİKAL KARAR ALABİLİR Mİ?'

Gökçe yazısını, 'Fenerbahçe böyle radikal bir kararı alabilir mi? Bilmem. Ben vicdanımdaki notları yazdım.' ifadeleriyle noktaladı.

sporx