Sakarya Kültür-Sanat
Giriş Tarihi : 28-01-2020 09:39

Atıkların sanata dönüştüğü sergi SATSO'da açılacak

Atıkların sanata dönüştüğü sergi SATSO'da açılacak

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası şehrin kültür ve sanat alanında gelişmesine katkı sunmak adına faaliyetlerine bir yenisini daha ekliyor.

Bu doğrultuda resim sanatına gönül veren Sanatçı Metin Aşoğlu’nun endüstriyel metal atıklarından ve malzemelerinden meydana getirdiği “Atıklar Harekete Geçince” isimli sergisi SATSO Hizmet Binası fuaye alanında açılacak.

SATSO Kültür Komisyonu önerisiyle gerçekleştirilen “Atıklar Harekete Geçince” konulu sergi 29 Ocak Çarşamba günü saat 14.00’de sanatseverlerin beğenisine sunulacak.

Alüminyum ve paslanmaz çelik malzemelerinden ortaya çıkarılan eserlerden oluşan sergiye davette bulunan Başkan A. Akgün Altuğ; “SATSO olarak sanatın her rengine dokunmak, üyelerimize bu renklerle de hizmet etmek hassasiyet duyduğumuz bir konudur.

Özellikle biz iş dünyası olarak rutinde göremediğimiz endüstriyel metal atık parçaların sanata dönüşmesine ve koşullara meydan okuduğunun güzel bir örneğine tanık olacağız. Sanatçı Metin Aşoğlu’nun, “Atıklar Harekete Geçince” sergimizin açılışına üyelerimizi ve Sakaryalı sanatseverleri bekliyoruz.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA