Advert

Advert
Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 07-09-2021 11:10   Güncelleme : 07-09-2021 11:26

Aşı karşıtı profesör bu kez de Bilim Kurulu'nu hedef aldı

Aşı karşıtı profesör bu kez de Bilim Kurulu'nu hedef aldı

Aşı karşıtlığı ile bilinen Sakarya Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu bu kez de Bilim Kurulu'nu hedef aldı. Koronavirüs aşısının zorla vurdurulmasına kızan SAÜlü profesör, youtube kanalından bir canlı yayın yaptı ve Bilim Kurulu'na yüklendi.

"BİLİM KURULU'NUN LAFIYLA İĞNEYİ KAPAN BİZE KOŞUYOR"

Canlı yayında, * Kimdir Bu Bilim Kurulu ? * Kendilerine, Çocuklarına Vurdurmadıkları Sıvıyı Bize Neden Vurmaya Çalışıyorlar ? * Bilim Kurulunun Lafıyla İgneyi Kapan Bize Koşuyor * 6 Bin Sterline İngiltere'de Doktora Belgesi Alınabilir" konu başlıklarını irdeleyen Sofuoğlu, "Başımıza bela olan AŞI'nın sorumlularından biri LA YÜS'EL BİLİM KURULUDUR. Kendi içinde de çelişkili olan BİLİM KURULU, siyasetçiyi fiilen korkutup milletin üzerine salmaktadır. Artık yeter! BİLİM KURULU, kararlarının sonuçlarından SORUMLU TUTULMALIDIR." dedi.

"VİRÜS SÜRECİNİN MAKİNİSTİ BİLİM KURULU"

Ebubekir Sofuoğlu, "Virüs sürecinin makinisti Bilim Kurulu" ifadelerini kullandı. 

Sofuoğlu Twitter paylaşımında şunları yazdı:

"MESELE BULAŞ DEĞİL"

"Okudunuz, duydunuz, anladınız mı kardeşlerim? Bulaşma tehditi, aşısızlardan değil aşılılardan geliyor deniyor. Ama sorun bu değil. Bu bir ön hazırlık haberi. Bunun üzerinden aşılılar, aşısız olan çocuklarınıza bulaştırmasın diye Allah korusun İĞNEYİ ÇOCUKLARINIZA DOĞRULTACAKLAR

İlk attıkları YALANLARINA göre AŞISIZLARDAN neden PCR istiyorlardı? Güya, bulaştırdığı içinMİŞ. Peki AŞILILAR da bulaştırıyor, onlardan istiyorlar mı? Hayır. Şimdi anladınız mı, meselenin bulaş olmadığını. Kuzu kuzu razı olan herkese DEFALARCA bu ruhsatsız sıvıyı zerk edecekler"

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA