Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 15-10-2021 17:41   Güncelleme : 15-10-2021 17:54

Anne-kız canlı yayında kavuştu

Anne-kız canlı yayında kavuştu

Sakarya'da ikamet eden ve Tik Tok'ta tanıştığı adama kaçtığı öne sürülen iki çocuk annesi Hatice Süt, canlı yayında annesine kavuştu. Esra Erol'un ekibi tarafından bulunan Hatice ile annesi Sündüz hanımın kavuşma anında duygulu dakikalar yaşandı. 

YAYINDA YÜZLEŞTİLER

Anne Sündüz hanım ve kızı Hatice Süt canlı yayında yüzleşti. ATV'de yayınlanan programa katılan Hatice Süt, "Kocamdan boşanmak istedim ama ailem izin vermedi" dedi. 

EŞİ YAYINA BAĞLANDI

Canlı yayına telefonla bağlanan Hatice'nin eşi ise, "Ben bir gün sana eziyet ettim mi?" diye sordu. Cengiz bey, eşi Hatice ile canlı yayında karşı karşıya gelirken, "İşten gelir karıma yemek hazırlardım" şeklinde konuştu.

"HATİCE'Yİ KAÇ DEFA UYARDIM"

"Bizim açığımızı arıyorlar diye Hatice'yi kaç defa uyardım" diyen Cengiz bey, "Kim doğru söylüyor, kim yalan söylüyor, bunu Allah bilir" ifadelerini kullandı. "Karım için kardeşlerimle görüşmedim" diye konuşan Cengiz bey, "Bizim evliliğimiz normal bir evlilik değildi, yuvayı ayakta tutabilmek için elimden geleni yaptım" dedi.

"YUVAMIZI KURTARMAK İÇİN ÇOK YALVARDIM"

"10 yaşındaki çocuğum şu anda 60 kilonun üzerinde. Obezite tedavisi görüyor" ifadelerini kullanan baba Cengiz bey, "Yuvamızı kurtarmak için karıma çok yalvardım" şeklinde konuştu. 

"EVE DÖNMEYECEĞİM"

Esra Erol'un "Bu evliliği gerçekten bitirmek ve annenin yanına, eve dönmek istiyor musun?" şeklindeki sorusunu yanıtlayan Hatice, "Eve dönmeyeceğim" dedi.