Advert
TÜRKİYE GÜNDEMİ
Giriş Tarihi : 22-04-2021 10:27   Güncelleme : 22-04-2021 10:34

"Ankara Kuşu" ifşa etti!

Sakaryalı bir çok ismi olduğu gibi, ülke genelindeki çok sayıda kişiyi hedef tahtasına oturtan "Ankara Kuşu" sosyal medya hesabı, bu kez Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü'yü hedef aldı. Twitter'daki paylaşımları ile dikkati çeken "Ankara Kuşu" hesabı, komşu ilin rektörünün "tik tok" uygulamasında "müstehcen" bir videoyu beğendiğini ima ederek, durumu ifşa etti.

"ELİNİZİN ÇARPTIĞINA EMİNİM"

Rektöre tweet atan Ankara Kuşu hesabı, "Sn Hocam beğenilerinizi kontrol edin. Elinizin çarptığına eminim. Sondan dördüncü olan" diye yazdı.

YORUM VE TEPKİ YAĞDI

Sosyal medya kullanıcıları, beğeni yapıldığını gösteren ekran görüntüsünü elden ele yayarken , Ankara Kuşu'nun paylaşımının altına kısa sürede çok sayıda yorum ve tepki geldi. Twitter kullanıcılarının bir kısmı, o video için "beğeni" olayına "Mübarek Ramazan ayında olacak iş mi?" diye tepki gösterirken, bir kısmı da olayı tiye aldı. 

CEVAP VERDİ

Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü, "Ankara Kuşu" adlı sosyal medya kullanıcısının ifşa ettiği tik-tok beğenisine ilişkin açıklama yaptı. Hülagü, konunun gece boyunca sosyal medyada gündem olması üzerine açıklama yapmak durumunda kaldı. Tik-tok uygulamasındaki bir müstehcen video görüntüsüne yönelik beğenisine gelen tepki ve eleştirilere yanıt veren rektör Sadettin Hülagü şunları yazdı:

 

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA