Advert
Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 19-05-2020 23:25   Güncelleme : 19-05-2020 23:39

Ameliyat olan İmam Hatibi Erol Demir müşahede altında

Ameliyat olan İmam Hatibi Erol Demir müşahede altında

Sakarya Üniversitesi Kampüs Camii İmam Hatibi Erol Demir açık kalp ameliyatı sonrasında sağlık durumu hakkında dostlarını bilgilendirdi. İstanbul Kartal Koşuyolu Hastanesinde ameliyat olan Demir, özellikle 2 yıl sakin bir yaşam sürmesi konusunda doktorları tarafından uyarıldı. Kampüs Camii İmam Hatibi Demir, 8 günlük ağır yoğun bakım tedavisinin ardından servisteki müşahedenin devam ettiğini belirtti.

DOKTORLARI İKAZ ETTİ

Ameliyat sonrası servisteki tedavisine başlanan Demir, yakın süreçte üç ay izoleli bir hayat ve orta vadede iki yıl gibi sakin bir hayata ihtiyacı olduğunun doktorlar tarafından kendisine söylendiğini kaydetti. Erol Demir sosyal medyadan şunları yazdı:

"Çok kıymetli dostlarım çok ağır bir açık kalp ameliyatı geçirmiş ve bugün servisteki tedavime başlamış bulunmaktayım.
Telefonları açamayacağım ve telefon görüşmesi yapamayacağım.
Bu süreçte Sakarya’daki tedavimi başlatan ve aracı olan hocalarımıza özellikle Koşuyolu kalp damar hastanesinde çalışan yeğenim Halil İbrahim ve gelinimize hastane başhekimi Mehmet Kaan Kırali hocamıza uzman doktorlarımıza tüm personele şükranlarımızı sunuyorum. Yakın süreçte üç ay izoleli bir hayat, orta vadede iki yıl gibi sakin bir hayata ihtiyaç olduğu doktorlarımız tarafından hayati manada ikaz edilmiştir. Yine bu süreçte anne ve babam başta olmak üzere tüm aileme kardeşlerime büyüklerime ve dostlarıma duaları için teşekkür ediyorum binlerce kez duamızdasınız ve bu süreçte dualarınız bekliyoruz. Saygınlarımla. 8 günlük ağır yoğun bakım tedavimin ardından servisteki müşahademiz devam etmektedir."

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA