Advert
SPOR
Giriş Tarihi : 09-03-2020 19:25   Güncelleme : 09-03-2020 19:35

Ali Koç'un görüşme yaptığı isimler "Aykut Kocaman" dedi

Ali Koç'un görüşme yaptığı isimler

Fenerbahçe'de Ali Koç, yeni teknik direktör için fikirlerine başvurduğu camianın önde gelen isimlerinden, "Sakaryalı Aykut Kocaman" önerisini aldı.

Yeni teknik direktörle gelecek sezon çalışma kararı alan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un seçim için acelesi yok… sadece Emre değil camianın önde gelen isimlerinden de fikir alıyor. Rıdvan Dilmen’den, Tuncay Şanlı’ya, takımdan ayrılan Ersun Yanal’dan, Alex De Souza, Deivid, Kezman, Kenneth Anderson’a kadar pek çok isimle görüş alışverişinde bulunuyor. Koç’un görüşme yaptığı isimlerin Aykut Kocaman ismi üzerinde durması ise dikkat çekiyor. Koç’un görüştüğü camianın yakından tanıdığı yaklaşık 20 isimden neredeyse 13-14’ü en iyi seçimin Kocaman olduğu fikri üzerinde duruyor.   

FENERBAHÇE TAZMİNATSIZ TEKNİK ADAM ARIYOR

Fenerbahçe yönetiminin hedefi uzun vadeli bir hocayla çalışmak… yeni gelecek teknik direktöre en az 3 yıllık sözleşme önerilecek. Ayrıca adaya oldukça yüksek miktarda şampiyonluk ve devler ligi primleri teklif edilecek. Tek istenen ise eğer başarılı olunamazsa sözleşme feshi döneminde tazminat istememesi. Şu ana kadar görüşülen teknik direktör adayların hiçbirisi tazminatsız takımın başına geçmeye evet demedi.

Kaynak: Fotospor

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA