Advert

Advert

Advert
Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 14-03-2021 01:02   Güncelleme : 14-03-2021 01:07

Ali Erbaş: Hastalığım hafif seyrediyor

Ali Erbaş: Hastalığım hafif seyrediyor

Korona virüsüne yakalanan ve hastaneye kaldırılan Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş'tan açıklama geldi. Erbaş, “Çok hafif semptomlarla hastalığın seyri devam ediyor” dedi.

Ankara Şehir Hastanesi'nde korona virüsü tedavisi gören Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş hastalanmasının ardından ilk kez açıklama yaptı. Bir zamanlar Sakarya Üniversitesinde öğretim üyesi olan Ali Erbaş tedavisinin devam ettiğini belirterek, "Çok hafif semptomlarla hastalığın seyri devam ediyor. Elhamdülillah her geçen gün daha iyiye gidiyor durumum. Çok yakın zamanda tekrar görevimin başına döneceğim inşallah" dedi.

'ŞEHİR HASTANESİ ÇALIŞANLARI FEDAKARCA HİZMET VERİYOR'

Sağlık Bakanı Prof. Dr. Fahrettin Koca ve Ankara Şehir Hastanesi çalışanlarına teşekkür eden Prof. Dr. Ali Erbaş, şunları söyledi:

"Tedavi sürecimde başta Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca beyefendi ve Ankara Şehir Hastanesi'nin değerli çalışanları olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Sağlık çalışanlarımızın 24 saat insanımıza fedakarca nasıl hizmet verdiğini yerinde görmüş olmak onlara olan saygı ve sevgimizi daha da artırmıştır. Hastanelerimizin muhteşem imkanlarını ve hizmetlerini yaşayarak müşahede etmiş olmak bu milletin bir ferdi olarak bir kez daha iftihar etmemize ve devletimizin büyüklüğünü bir kez daha görmemize vesile olmuştur. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Bu dünyada da öbür dünyada da karşılığını görsünler inşallah."

Gazete Duvar

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA