SİYASET
Giriş Tarihi : 08-11-2020 21:54   Güncelleme : 08-11-2020 22:09

Alaattin Çakıcı'dan Berat Albayrak değerlendirmesi

Alaattin Çakıcı'dan Berat Albayrak değerlendirmesi

Alaattin Çakıcı'dan Berat Albayrak değerlendirmesi: "Dünya sıkıntılı bir ekonomik süreç geçirirken maliyenin başındaki kaptan gemiyi terk etmez. Eğer cidden devletin başındaki kaptan, ikinci kaptan olana bir süre dinlen demişse normaldir.

Organize suç örgütü yöneticisi olmaktan hüküm giyen Alaattin Çakıcı, Berat Albayrak'ın istifasının ardından sosyal medya hesabından bir dizi paylaşımda bulundu. 

İşte Çakıcı'nın paylaşımı

"Kamuoyuna saygılarımla;

Ciddi devlet adamları şartlar ne olursa olsun kişisel problemlerini devlet menfaatine devletimizin menfaati söz konusu olunca hükümet içerisindeki nefsi çekişmeler deepfrezde dondurulur.

Devletimizin ve milletimizin ekonomik teminatı olan Maliye Bakanlığı'nın uluslararası yıllardır ekonomik ilişkilerinden dolayı devam eden ekonomik bağlantılar da bir kopma olmaz

Ama yürüyen ilişkiler dünya sıkıntılı bir ekonomik süreç geçirirken maliyenin başındaki kaptan gemiyi terk etmez. Eğer cidden devletin başındaki kaptan ikinci kaptan olana bir süre dinlen demişse normaldir. Görevinden alınma devletin menfaatine ise hayırlı uğurlu olsun.

Muhalefet baskısından görev değişikliğine uğratılmışsa devletimizin başı Cumhur İttifakı'nın yıllardır yıpratmak isteyen muhalefete şunu göstermiştir.

Devletin bekası için gerekirse kolumu keserim, devlet ve milletimiz için bu istifa ile ekonomi düzelecekse hayırlara vesile olsun. Kamuoyuna saygılarımla arz ederim. "

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA