Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 03-12-2019 00:38   Güncelleme : 03-12-2019 00:44

"Adil Öksüz'ün yerini biliyorsan neden apar topar almıyorsun?"

CHP Tekirdağ Milletvekili, Parti Sözcüsü ve Ekonomi Politikaları Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, "Adil Öksüz'ün nerede olduğunu biliyoruz. Ama bizde kalsın" diyen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya yanıt verdi. 

Öztrak, Sakarya Üniversitesi eski öğretim üyesi Öksüz hakkındaki açıklamaları nedeniyle Soylu'ya "Adil Öksüz'ün yerini biliyorsan neden apar topar almıyorsun?" diye sordu ve şunları söyledi:

"Biliyorsan neden bunu apar topar almıyorsun? Pazarda 'Canıma tak etti' diyen kadını hemen alıyorlar. Bu arkadaş neden alınmıyor? Aslında 'Açım' diyen bir kadını apar topar gözaltına alıyorsun ve yüzlerce vatandaşımızın yaşamını yitirdiği ve yaralandığı 15 Temmuz hain darbe girişimi sırasında önce yakalanan sonra her nasılsa serbest bırakılan bir haini bir türlü yakalayamıyorsun. Adil Öksüz'ün yeri biliniyorsa gereği derhal yapılmalıdır. Kontrollü darbenin şifrelerine sahip olan ve bu CHP'nin darbe araştırma komisyonunda koymuş olduğu muhalefet şerhinde açık açık belirtilen bu kişi derhal yakalanmalıdır."

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA