Advert
Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 04-05-2020 14:59

96 yaşındaki Emine Teyze kovid-19’u yendi

96 yaşındaki Emine Teyze kovid-19’u yendi

Akyazı Devlet Hastanesi’nde kovid-19 tedavisi gören 96 yaşındaki Emine Coşkun ile hastasından virüs kapan Uz. Dr. Dr. Asiye Güngörmüş şifa bularak sağlığına kavuştu.

Akyazı Devlet Hastanesinde kovid-19 tedavisi gören 96 yaşındaki Emine Coşkun 14 günlük tedavi sürecini tamamladı. Yaşlı kadınının hastaneden uğurlanması sırasında konuşan Başhekim Dr. Yavuz Tepeçınar, şifayla taburcu olan Emine Coşkun ile ilgilenen Dahiliye Uzmanı Dr. Asiye Güngörmüş’ün de kaptığı virüsle enfekte olduğunu dile getirdi.  Başhekim Çınar “14 gün önce Emine Teyzemizi kovid-19 tanısıyla yatırdık ve tedavi sürecine başladık. Çok şükür kendisini bugün taburcu ediyoruz. Aynı zamanda Emine Teyzemize bakan Dahiliye Uzmanımız Dr. Asiye Güngörmüş de kovid oldu. Doktor arkadaşımızda sağlığına kavuştu. Hastamızla doktorunu şifa ile uğurlamaktan dolayı çok mutluyuz.” dedi.

96 yaşındaki Emine Coşkun, hastalığı yenmenin mutluluğunu yaşadığını belirterek “Rabbime çok şükür. Benimle ilgilenen doktor hanıma da benden virüs bulaşmış o da çok şükür sağlığına kavuşmuş.Hastanededoktorlarımız, hemşirelerimizve hasta bakıcılarımızdan çok memnun kaldım. Hepsinden bütün çalışanlardan Allah razı olsun.” diyerek taburcu oldu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA